Wpis z mikrobloga

@arkadiusz94 @p4wel1992 od grzebienia lepsza jest okrągła szczotka, u mnie suszarka + okrągła szczotka + uppercut monsterhold daje radę na cały dzień, a za sprawą pomady można bez przeszkód układać/poprawiać brodę w ciągu dnia.
@arkadiusz94 po suszeniu, ogólnie przez suszenie z okrągłą szczotką otrzymuje względnie finalny efekt, a balsam/pomada ma ten efekt utrzymać przez cały dzień.
@arkadiusz94 olejek co prawda mam jakiś, ale prawie w ogóle go nie używam, jedynie w dni, w które w ogóle nie ruszam się z domu albo czasem wieczorem. No ale moja broda jest dosyć długa, więc w ciągu dnia do ogarnięcia lepiej sprawdzają się balsamy, a w moim przypadku pomady woskowe do włosów. Przy krótkiej rodzice olejek może być ok.
@Pffl:
Posiadam też długą brodę. Ta pomada, o której wspomniałeś zapewni odpowiedni chwyt a jakie pozostawia wykończenie?. Czasem muszę się sporo natrudzić, by boki ogarnąć a i tak pod koniec dnia puszczają typowe balsamy/woski do brody.
@KnurZGor: Jak dla mnie chwyt jest bardzo dobry, znacznie lepszy od wszelkiej maści balsamów do brody, a jeśli chodzi o woski, to mam jedynie porównanie do wosku Captain Fawcet. Hold jest słabszy względem tego wosku, ale broda nie jest taka sztywna, jest bardziej miękka i elastyczna. Zaraz po nałożeniu/wtarciu wygląda średnio, ale wystarczy dobrze rozczesać i już wygląda naturalnie, nie zlepia, oczywiście przy odpowiedniej aplikacji. W ciągu dnia zdarza mi się