Wpis z mikrobloga

@C_H_M_I_E_L_U: Mam CAT-7, do tego nożyczki i pokrowiec na molle na stazę i nożyczki (całość zamontowana na apteczce na pasie). Ta staza jest "dyżurna" natomiast pamiętaj żeby zakładanie stazy ćwiczyć na innym egzemplarzu.
@thestabilizator: @C_H_M_I_E_L_U: Jesteście idiotami, jeśli chcecie oszczędzać i kupować chińskie #!$%@? przedmiotu służącego do ratowania życia w sytuacji krytycznej, który NIE MOŻE NIE ZADZIAŁAĆ, bo umrzecie albo wy, albo kolega ze strzelnicy.

Już nawet nie chcę dyskutować o tym, że to, że opaska wytrzymuje na treningu i nie pęka nic nie znaczy. BTW jeśli jakaś firma szkoli na chińskich opaskach, to omijałbym ją z daleka, bo obok profesjonalnego szkolenia nawet
Ukrecalismy chinczyki do granic - nic sie nie dzialo.

@thestabilizator: A jak będziesz musiał użyć naprawdę, to jebnie, bo chińczyk w fabryce #!$%@? miał gorszy dzień.

Nie potrafię nazwać kogoś, kto ryzykuje swoje lub czyjeś życie dla 50 złotych oszczędności inaczej niż idiotą, sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Strus: Nie potrafię nie nazwać idiotą kogoś, kto kupuje używane auto... Jeszcze trafi mu się model, co był z 2 składany, będzie jechał, walnie w krawężnik i umrze z całą rodziną i pieszymi.
Sorry, ale serio nie możesz się merytorycznie wypowiadać? Mam tyle "chińskiego" badziewia i się sprawdza w większości przypadków, często lepiej od polskich odpowiedników.
Co w tej stazie jest takiego kosmicznego? Ja rozumiem, kupujesz oryginał, ok. Ale wiele osób