Wpis z mikrobloga

@gwarth: Opowiesz coś więcej o tym? Oglądam jakieś poradniki na YT i myślałem że łatwiej będzie to ogarnąć z polskim teame. Opłaca się współpracować z innymi?
@ofkoz: nie no jaja sobie robię. Po prostu ja sam latam, a elite traktuję jak grę single player. Z polskich to tylko skrzydlata husaria i ci którym się husaria nie podobała (stworzyli własną grupę)
Szczerze to nawet nie wiem jak wygląda sprawa gry wieloosobowej.
Czy trudno jest się nauczyć grać? Wyższe wykształcenie nie jest potrzebne. Ot najczęściej lecisz w miejsce wskazane na mapie, robisz co masz zrobić i wracasz po piniondz.
@gwarth: Ogólnie jesteś zadowolony z gry, czy nudzi się juz? Myślę nad Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition, bo jest w dobrej cenie. Teraz na Steam za ~50zł.
Ogólnie jesteś zadowolony z gry, czy nudzi się juz?


@ofkoz: Na chwilę obecną mam 669 godzin wbitych (grę zakupiłem jakoś trzy lata temu) Nie nudzi mi się bo gram w nią w dosyć regularnych interwałach (aż do porzygania, potem kilka miesięcy przerwy i znowu do porzygania) Plus Frotier ma to do siebie, że regularnie wprowadza większe lub mniejsze nowości do gry. Nie, raczej się nie nudzi, ale musisz być przygotowany, że
@ofkoz: Co do polskich teamów to tak jak napisał gwarth. Z elite jak kiedyś zacząłem to co mnie oczarowało to społeczność. Nie wyglada to tak jak w "typowym mmo" gdzie interakcja rozgrywa się tylko w gildii. Gra ma drugie życie na reddit. Można w nią grac jak w single, ale istnieje dużo organizacji, inicjatyw tworzonych przez graczy. Od ustawek wyścigowych w eagle, przez organizacje zajmującą się poszukiwaniem obcych, poszczególne grupy wspierające
@gwarth: Głupie pytanie. Mam pierwszą misję. Dostarczyć informacje do Dahan Gateway. Przelatuje koło tego i to jest tylko taki mały niebieski punkt. Nie mam pojęcia o co chodzi. Czy trzeba jakąś akcje zrobić jak zbliżam się do tego punktu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ofkoz: napisz pod tagiem ktoś zaraz odpowie. Ale wydaje mi się, że musisz zwolnić przed i jak wyświetli się napis o bezpiecznym wyjściu z super cruise to z niego wyskakujesz (J) Dla pewności zapytaj na tagu( ͡º ͜ʖ͡º)