Wpis z mikrobloga

Takie szybkie podsumowanie
1. 21 grudnia 2018 do Krakowa przylatuje delegacja w której składzie znajduje się m.in. pan Pietrowski oraz Ly Vanna - inwestor
2. Prezydent Krakowa mówi, że w sumie rozmawiał, ale ogólnie to tylko odzywał się - cytuje - "pan skośnooki"
3. Pierwszy termin wpłaty pieniędzy to 28 grudnia 2018 rok
4. Są święta, ogólnie temat cichnie, inwestorzy milczą - oczekiwanie
5. 28 grudnia - dzień sądu, wszyscy czekają na przelew, podobnież miał być, no ale nie ma
6. Pan Pietrowski informuje że inwestor Ly Vanna wyleciał w podróż i nie ma z nim kontaktu (z człowiekiem który jest milionerem i właśnie kupuje klub, brzmi legitnie)
7. 29 grudnia - przelewu nie ma, ogólnie wszyscy zawiedzeni, nagle pojawia się informacja że przelew jest, podaje ja dziennikarz Wołosik
Wszyscy zadowoleni
Wisła podaje komunikat w którym informuje, że nie ma kontaktu z inwestorem no i ogólnie przelew chyba jest, ale potwierdzenie będzie w poniedziałek jak będzie pracował bank

No nie wiem jak dla was, ale dla mnie to kolejne dni telenoweli i w poniedziałek przelewu nie będzie, będzie natomiast oświadczenie że następny termin w środę
#wislakrakow #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: przypominają mi się podwórkowe przekręty za gówniaka, "na jutro ci przyniosę" xD. Z tego skośnookiego gniję już tydzień, facet ma dwuliterowe nazwisko, nie starać się go nawet zapamiętać na kilka minut to szczyt pogardy xD
  • Odpowiedz