Wpis z mikrobloga

  • 1188
Nie popieram zachowania dziewczyny ( tak, w głowie siano) ale pisanie do ich znajomych, uczelni jest czystym #!$%@?ństwem. Dziewczyna usunęła Instagrama, na Facebooku też nie jest widoczna a jak wróci na uczelnię po przerwie świątecznej to będzie wytykana palcami. Potrzebne jest, żeby załamała się i wpadła w depresję? Ludzie, co wyście narobili dobrego. Stalkingu wyjaśnić nie potrafię, bo nie wiem jak ktoś mógł ją rozpoznać po pieprzykach. W dodatku przeglądając wykop w nocy jako niezarejestrowany. Przypadek? Nie sądzę.
#wgw #afera
  • 172
  • Odpowiedz
via Android
  • 71
@Destruktor91 no tak, a koleżanka powie koleżance z innej uczelni to rozejdzie się na wydział a później na całą udzielnie. Ludzie są okrutni, zawsze będą gadać.
  • Odpowiedz
@bedoe7s jakas dziewczyna zaczęła wrzucać anonimowo swoje nagie foty na wykop. Jakiś stulej ją wystalkował, znalazł konto na instagramie (podobno rozpoznał po pieprzykach więc creepy w #!$%@?-kto normalny kojarzy takie rzeczy) a potem rozpoczął się jeszcze większy festiwal #!$%@? z pisaniem na uczelnię czy do jej znajomych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 69
@bedoe7s tak :)

1. Dziewczyna założyła konto.
2. Wrzucała nagie zdjęcia od piersi w dół.
3. Nowo zarejestrowana zielonka niby ją rozpoznała i przesłala linki do Instagrama, Facebooka.
4. Wykopowicze zaczęli rozsyłać wiadomości do jej znajomych oraz do uczelni na której studiuje.
5. Dziewczyna usunęła posty. Zablokowała Facebooka, Instagrama.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@FHA96: jak wrabiac xD sama napisala we wpisie gdzie polecial link do insta ze to najprawdopodobniej kolega z uczelni
  • Odpowiedz
@FHA96 to jest wykop. No zdaniem była bardzo głupia myśląc, że jej nie wystalkuja xD
Niech sobie nagie fotki wrzuca na zbiornik czy gdzieś.
Ja nie mam praktycznie żadnych fotek a i tak kilku napisało mi priv z moim nazwiskiem, że mnie wystalkowali.
Na szczęście nie mam czego się wstydzić.
No ale laska to konkretna idiotka
  • Odpowiedz
@FHA96: ja #!$%@? kolejny stulej obrońca dam w opałach

no, na pewno wszystkich będzie obchodzić, że pokazała cycki w internecie xD robi to w #!$%@? różowych i jakimś cudem mają się #!$%@?ć do jednej? wyjdź do ludzi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ruud_Gullit: Twoja wypowiedź tyczy się również kobiet. Tak zawistnych przypadków spotykam na co dzień ze zdwojoną mocą.

Jedna drugiej oko by wydłubała. Koguty w damskiej wersji.
  • Odpowiedz
@niochland: najlepsze że jakby sobie zrobiła 'odważną sesje' , [gdzie widać byłoby ciałko i był by dobrze pozasłaniana] w profesjonalnym studio to by koleżankom i kolegom pękły odbyty i nikt by sie nie #!$%@?ł do nikogo. Ale wrzucanie zdjęć na wykop tylko po to by pokazać swoje drugie oblicze wyuzdanej dziewczyny która dla zabawy jest w stanie coś takiego zrobić. No ja #!$%@?.. W przypadku profesjonalnej sesji można to nazwać sztuką
  • Odpowiedz