Wpis z mikrobloga

Akcja #kludiusz to Himalaje hipokryzji wykopowych stulei. Wy możecie chodzić na roksy do obleśnych zużytych dziwek i jest spoko, nawet sobie doradzacie. Dziewczyna ma ochotę się zabawić z przystojniakiem z tindera - zasrana p0lka, coorva, idiotka. Zastanawiam się co by było gdyby powstał portal na wzór roksy tylko że dla kobiet, chyba by dupy wam eksplodowały z oburzenia xD ale to że kumpel chodzi do burdelu to cacy, normalna sprawa. Dlaczego kobieta też ma nie mieć ochoty na niezobowiązujący seks i czemu myślicie, że chciałaby to robić z zaniedbanym, brzydkim facetem? Wy też byście poszli do roksy z wąsem i nadwagą? Halo, mamy 2018 rok. Seks kobiet dla przyjemności już nie jest tematem tabu, choć na pewno nie jest nowością, patrz Maryna, Anna Karenina, caryca Katarzyna i setki innych postaci czy to z książek czy z historii, które to potwierdzają. Pora porzucić złudzenia i dorosnąć
#takaprawda #tinder #przegryw
  • 54
no wybacz, dotąd nie czułam potrzeby sprawdzania takich ofert ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kociooka: chciałem napisać "polecam" ale wyszłoby, że korzystam z ich ofert xD ale i tak polecam, potem proszę ocenić i napisać recenzję z anonimowych może, bo sam jestem ciekaw jak by różowy pasek do seksu za pieniądze podszedł xD