Wpis z mikrobloga

Halo wypok! Dostałem i ja moją #wykopaka !

Podziękowania lecą do @marcel_pijak !
Zadanie miał trudne, bo mój opis był tak nieporadny i kijowy że aż współczuję.
A mimo to udało Ci się!

Trafiłeś ze wszystkim

Teraz czas na #chwalesie i #dziekuje
Uzupełnienie wyposażenia w barku, no skąd wiedziałeś, że się przyda? XD
Podobnie słodkości, nosz kurde, niebieskiemu nie wypada się przyznać, że lubi słodycze. I cały grudzień ćwiczeń pójdzie wpi*du XD i to z kredytem na styczeń, a no i nie wiedziałem, że Tchibo robi też czekolady.
Czytać lubię, ale ostatnio mam dużo wymówek żeby nie czytać, więc książka jest świetną okazją żeby to zmienić.
No i bombka... kurka, naprawdę trafiłeś... Ubierając choinkę w tym roku zorientowałem się, że ex-(tfu!)żona wyprowadziła nawet bombki... Więc w tym roku mam prawie łysą choinkę i parszywy nastrój.
Dzięki za list i zaproszenie, z pewnością skorzystam gdy będę w mieście! :-)

Ta paczka naprawdę tak mi poprawiła humor... a może to piwko z paki? mmmm niezłe...

Jeszcze raz dzięki marcel_pijak
:-D
ufokufok1 - Halo wypok! Dostałem i ja moją #wykopaka ! 

Podziękowania lecą do @mar...

źródło: comment_uevpPnj3knInhw7HM788jfQp5keD28TF.jpg

Pobierz
  • 7
@marcel_pijak:
Cześć, taka ciekawostka. To limoncello od Ciebie poza wyśmienitym smakiem, było początkiem ciekawej historii.
Z początku nie wiedziałem co to jest, ale mnie bardzo zaciekawiło i zacząłem drążyć temat i szukać informacji. Po jakimś czasie podczas rozmów ze znajomymi okazało się, że znajoma dziewczyna z Rzymu doskonale zna limoncello, bo... sama je robi według tradycyjnych przepisów. Po jakimś czasie umówiliśmy się, że zrobimy je razem (ja jako uczeń, a ona