Wpis z mikrobloga

Miałam w przyszłości zrobić #wgw , ale po tym co się tutaj odpier... dzieje, nie ma na to szans. Mam wrażenie że siedzą tu ludzie o mentalności 14-latka maks.


@wikcianikcia: oczywiście musiała się atencjonować że

HEHE MIAŁA ZROBIĆ... ALE NIE ZROBI

nie oszukuj się, nie zrobiłabyś, ale wykopki łykają jak dzbany
  • Odpowiedz
@MojWujaaa: Nie, po prostu oznajmiam fakt że siedzą tu same przegrywy i odpady społeczne, nieakceptowane w życiu publicznym.
@papa_pedro: Nie, po prostu szlag mnie trafia jak patrzę, jak niszczycie niewinnej dziewczynie życie.
@niochland: Wierz w co chcesz, ja miałam w planach robić #wgw w nadchodzącym roku. Ale to co tu widzę, pokazało mi że jeśli już to zrobię to na reddicie ;)
  • Odpowiedz
Nie, po prostu oznajmiam fakt że siedzą tu same przegrywy i odpady społeczne, nieakceptowane w życiu publicznym.


@wikcianikcia: Mówi to laska która chciała pokazać cycki ludziom w internecie, trzymajcie mnie XDD
  • Odpowiedz
@wikcianikcia: no niektórzy tak xD chociaż ostatnia akcje pt. Klaudiusz zaczynam rozumieć xD Wykopki maja ból dupy do lasek zachowujących się wyniosle i pasywnie agresywnie i je strollowali „badaniem”. Tak to zbyt wiele nie zmieni, ale rozumiem motyw.

Z drugiej strony patrze na komentarze wyżej i wciąż nie wiem skąd się niektóre takie biorą i dlaczego. Ktoś Cię nazwał szlaufem. WTF

Niektórzy to już chyba zbyt mocno wyolbrzymiają to ze niektóre
  • Odpowiedz