Wpis z mikrobloga

@Naxster: Tak, ale współcześni naziści często działają w ukryciu, stosując zdecydowanie subtelniejsze taktyki niż w przeszłości. Posługują się tajną komunikacją, dog whistlingiem, przeróżnymi metodami identyfikacyjnymi. Przecież mało który faszysta powie otwarcie o tym, jakie są jego rzeczywiste poglądy. Nie wiem, jakie są szczere i prawdziwe poglądy i przemyślenia Lauren, ale obserwując ją przez dość długi okres mogę spokojnie powiedzieć, iż wokół jej osoby działo się bardzo dużo niejednoznacznych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Naxster: Dokładnie; oni mają właśnie na celu wywoływanie zamieszania i paranoi tego typu taktykami. To oznacza, że ich kamuflaż jest skuteczny i dostrzegalny tylko dla nielicznych. Dlatego też nie jestem za wyzywaniem każdego od faszystów i nazistów, ale w niektórych kręgach niezbędne jest zachowanie odpowiedniego poziomu czujności i ostrożności.
  • Odpowiedz
@lavinka: czyli teraz pytanie, dlaczego nazywasz nazizm, czyli gospodarczy korporacjonizm, nacjonalizm, klasowość społeczeństwa, mizoginie, wspieranie niewolnictwa, czy zwalczanie mniejszości poglądami lewicowymi, jak to są jawnie prawicowe ideały? Ty należysz do tych lemingów, wg których NARODOWY socjalizm jest lewicowy, bo ma socjalizm w nazwie?
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae: Dla mnie nazizm to połączenie państwa opiekuńczego z kastowością, czyli podziałem na rasy lepsze i gorsze. Czyli na przykład kraj nazistowski będzie taki, który będzie utrzymywał patologię z socjalu, będzie promował aborcję eugeniczną (na co komu uszkodzony niewolnik) oraz będzie sprowadzał z zagranicy ludzi z niższych, gorszych ras, by wykonywali gorsze prace, a rasa nadludzi będzie mieszkać w willach.
  • Odpowiedz
@lavinka: Po pierwsze, definicja nazizmu już istnieje. Po drugie, to nie państwo opiekuńcze. Po trzecie, hitler zakazał aborcji niemkom, był całkowitym przeciwnikiem aborcji u tych których widział jako ludzi, po czwarte zyski z pracy niewolniczej w obozach szły do właściciel firm, a nie zwykłych niemców. Ci nie zarabiali specjalnie na tej pracy.
  • Odpowiedz
@lavinka: Tak, usuwam komentarze prezentujące bardzo niski poziom, albo p---------e. W twoim wypadku rozpisywanie się że Hitler wymyślił Unie Europejską jest po prostu żałosne, dlatego to usuwam. Chcesz rozpisywać sobie takie brednie, zróbi sobie swój wpis na mikro, wtedy ci nikt nie usunie. Proste chyba.

No i jakbyś czytał main kanmpf, wiedziałbyś że adi chciał budować świat oparty na rasizmie, nacjonalizmie, kraj w którym na najsłabszych się sra, dzieci trafiają
  • Odpowiedz