Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: Może na którymś z tych powtórki leciały, też dziura w pamięci. No serial spoko był, typowy Kanadyjczyk jest typowy, ostatni sezon chyba był gorszy, bo zabrakło tego drugiego typa z tego co pamiętam.
@Pshemeck: Znam, kiedyś mnie też wzięło na nostalgię i czytałem trochę o tym serialu. Te seriale co teraz wymieniłeś to takie klasy B albo niżej, oglądało się, bo puszczali, dzisiaj pewnie bym nie przetrwał jednego odcinka xD

Najgorsze koszmary oczywiście po emisji 'Twin Peaks', ten serial w sumie przetarł szlaki dla dziesiątek innych seriali, no ale to zna każdy przecież, co ja będę pisać.

Ally McBeal też pamiętam, dosyć późno leciało,
@Pshemeck: Eee, nie powiedziałbym, dużo z tych seriali się fatalnie zestarzało, te telewizyjne produkcje miały mały budżet i taką archaiczną budowę, często odcinek stanowił zamkniętą całość, może to plus, może minus. Dzisiaj w seriale pompuje się więcej pieniędzy i wyglądają bardziej jak kinowa produkcja pocięta na części niż typowy serial z dawnych lat. W sumie to nic nowego nie oglądałem od lat, z tego co widziałem to nasrali tych seriali i
@Piezoreki: akurat to, że odcinek stanowił zamkniętą całość było spoko, bo jak ludzie ominęli jakiś odcinek w TV, to nie przeszkadzało to w oglądaniu kolejnych części. Teraz można oglądać odcinki kiedy się chce, co daje większe możliwości.