Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różowym na priw.

Juz pomijam ze naprawdę każda dorosła kobieta wie jak penis wyglada i nie jest to żadne lał.

Jak juz bardzo chcecie wywołać pozytywny elekt to na litosc boska:
- umyjcie przyrodzenie bo to widac
- zadbajcie o pazury bo to tez widac
- umyjcie lub pozbądźcie sie sklejonego futra bo to tez Kurcze widac

Obleśne ohydne
Penis to ładny element o ile sie o niego dba...
N.....A - Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różow...

źródło: comment_XOgAmNkIXTbW5AOjHNdv3MgylZG0MpsE.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NIEKONWENCJONALNA Nie wiem ale wydaje mi się, że nikt zdrowy na umyśle nie wysyła ludziom zdjęć swojego penisa, nigdy nie miałem takiej potrzeby nawet swoim dziewczynom, bo po co? Z jedną miałem tak, że nagrywaliśmy filmiki i ponoć pokazywała je swoim koleżankom i tego również nie czaje, także wy też macie czasem #!$%@? pomysły. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA a ja pozwolę sobie się nie zgodzić, uważam, że penis jest średnio ładny, nawet zadbany i nie widzę sensu wysyłania go kobiecie, co gość myśli, że panna się podnieci takim widokiem? Aczkolwiek wole kobiety więc może stąd moje zdanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
metoda z benizem na pw zdawała tu egzamin, nie u mnie żeby nie było hah


@vin42: chyba kłamali xD no gniję. Jak już ktoś chce wyrwać różowego pustaka na seks to nie lepiej wysyłać zdjęcia umięśnionej sylwetki, albo na tle samochodu? Beniz to chyba najgorszy sposób, wręcz odstraszający, ale czego ja się spodziewam po ludziach, którzy zamiast płynu mózgowo rdzeniowego mają sperme ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz