Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różowym na priw.

Juz pomijam ze naprawdę każda dorosła kobieta wie jak penis wyglada i nie jest to żadne lał.

Jak juz bardzo chcecie wywołać pozytywny elekt to na litosc boska:
- umyjcie przyrodzenie bo to widac
- zadbajcie o pazury bo to tez widac
- umyjcie lub pozbądźcie sie sklejonego futra bo to tez Kurcze widac

Obleśne ohydne
Penis to ładny element o ile sie o niego dba...
N.....A - Wytłumaczcie mi fenomen wysyłania benizow (w dodatku brzydkich) obcym różow...

źródło: comment_XOgAmNkIXTbW5AOjHNdv3MgylZG0MpsE.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: ilość użytkowników, która powoduje, że rożni ludzie tu trafiają i anonimowość(pozorna) w internecie powoduje takie zdarzenia niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

to jest margines intelektualny i "normalnie' osoby nie robią tego nie proszone xD, najlepiej ignorować,blokować i dawać 0 atencji żadnej polemiki nic.... bo to tylko pogłębia takie zachowania
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA A wyobraz sobie odwrotną sutuacje... raz dostalem tak brzydka psioche ze na prawde mi sie cofnelo. Giry zarosniete jak moje nogi a na musz... zaschniete resztki a nie wazne... W druga strone jest jeszcze gorzej niz ci sie wydaje
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA ja Ci powiem co to ma na celu. Wyśle beniza 200 różowym, 190 różowych odpisze "wypie*dalaj", 10 pozostałych będzie zainteresowanych, a jedną z tych 10 wyrwie i porucha. Taka metoda. I nie jest to bajka bo takie przypadki się tu zdarzały.
  • Odpowiedz