Wpis z mikrobloga

Tak. Jakieś 4 miesiące temu. Dokładniej taką:
https://www.aliexpress.com/store/product/158cm-Elf-ear-gray-hair-solid-Real-s-x-Doll-Top-Quality-Metal-Skeleton-Full-Silicone-S-x/128981_32869301518.html
tylko z inną customizacją (oczy, włosy). Stwierdziłem, że jak już spełniam swoją fantazję to wolę pójść w kierunku fantastycznym niż realistycznym. Z opcji wziąłem stojące nogi (śruby w stopach) i wydrążone p----i (bardziej miękkie). Zastanawiałem się nad podgrzewaniem, ale uznałem, że nie wystarczająco ufam chińskim inżynierom (jeszcze się od tego chałupa spali).

Mieszkam sam, więc nie mam problemu żeby się strasznie kryć, a jak wpadają kumple na browara to chowam ją do szafy i już.

Ogólnie
  • Odpowiedz
@przegraIem_zycie: przecież to jest szczyt s----------a już xddd. To już lepiej iść ~10 razy do taniej dziwki. Zresztą za tę cenę szału bym się nie spodziewał, szczególnie z ali.

A no i gratuluję stulejowi, który wysnuł analogię między lalką a wibratorem xd.
  • Odpowiedz
@MikiMarcin:

a po drugie musiałbym ją ukrywać przed współlokatorami a nie mam gdzie


Ludzie maszerują ulicami miast chwaląc się przed wszystkmi że bolcują kolegów w kichę a ty się wstydzisz przed współlokatorami
  • Odpowiedz
A wy jesteście nienormalni, jeśli op chce sobie kupić lalkę do zaspokojenia swoich potrzeb, to co was to obchodzi. Na pewno jest to lepsza opcja niż bycie frustratem seksualnym i udzielanie się w jakiś akcjach z klaudiuszami.
  • Odpowiedz
wyobraź sobie, że leży sobie nadmuchany kawałek lateksu, kładziesz się na nim, posuwasz, później myjesz własne nasienie że środka tej lalki w umywalce i patrzysz w lustro na siebie i cała sytuacjr. Nie czujesz się zażenowany?


@Aromatyczny_weglowodor: kto wybrzydza ten nie rucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz