Wpis z mikrobloga

właśnie sobie zamówiłem tshirt z gucci za 1500 zł XD jak ktoś chce potwierdzenie przelewu do gucci to wyślę na pw

czuję się z tym zajebiście, tshirt dokładnie taki jak niżej, ja wiem że "na targu masz podobny za 15 zł xD" i takie tam XD

ale mam nadzieję że chociaż 1% ludzi piszących takie #!$%@? zrozumie że żeby się dobrze ubrać to trzeba trochę wydać, że taki ciuch jest na absolutne lata, że nosząc dobre ubrania podkreślasz że dbasz o siebie, jesteś kimś, a nie polakiem robakiem XD i być może kwestia najważniejsza - dla domów mody takich jak właśnie gucci ale też prada, versace czy chanel ubrania szyją najlepsi krawcy, najlepsi projektanci - lata tradycji, najlepsze materiały - a kupując we "wszystko za 5 zł" czy innym aliexpress zakładacie na siebie rakotwórcze gówno, w dodatku powstałe w wyniku wyzysku i niewolniczej pracy

ale do tego trzeba dojrzeć, do tego trzeba dojść

btw w marcu będę leciał do outletu gucci w reggelo, był już ktoś? polowałbym głównie na płaszcz

#gucci #modameska #ubierajsiezwykopem
JanuszKarierowicz - właśnie sobie zamówiłem tshirt z gucci za 1500 zł XD jak ktoś chc...

źródło: comment_A1GzYSIKhgxd5Ek68BVDbo6qogx2GyPF.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszKarierowicz: A niektórzy u mnie mieli ból dupy że kupiłem sobie tshirt armaniego za 320 zł XD.
Niech Ci się dobrze nosi. Co prawda, kompletnie mi się Twoja koszulka nie podoba, nie mówiąc już o cenie, ale rozumiem, bo powoli mnie też kusi żeby sobie coś kupić gucciego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: to Cie nieźle poniosło. Z tego co napisałeś to liczy się skład ubrania, nie producent.

Ja tu dzisiaj rozkmina, że 1300 zł za używek Samsung Galaxy S8 to sporo, ale kto jak tam woli.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: mnie tylko jedna rzecz bawi strasznie mocno. Jak chcesz się pokazać i posłuchać pękających dup to masz dobry dom, drogi samochód który każdy pozna. A nie bluzkę za 1500 którą każdy może kupić i na którą nikt nie zwróci uwagi, tyle z tego "pokazania że się o siebie dba".
  • Odpowiedz