Wpis z mikrobloga

Czy na prawdę porównujcie trolli i fake do prawdziwych kont osób? Przerwy spod tagów #przegryw, #klaudiusz #betauprising oraz #tinder odkrywają Amerykę że kobiety lubią przystojnych mężczyzn. Jasne że można się pośmiać z kobiet ale po co to robić fałszywym kontem róbcie swoim o wiele większą satysfakcja jak zlejecie taka. Ogarnijcie się kobiety mają adoratorów na każdym kroku i tinder to dla nich zwykle dodatek no chyba że są poniżej 5/10. Facet ma się starać i tyle. Nie ma równouprawnienia a jak w nie wierzycie to chyba za dużo się rozowepaski i feminizmu nasłuchaliście. Krzycząc i się oburzając zachowujecie się jak autyści to nie świat się ma do was dostosować ale wy do świata. Każdy beta może być alfa i może wyjść z przegrywu ale trzeba się wziąć za siebie. Jak chcecie wygrywać na początku radzę poczytać ja przeczytałem trochę http://www.eioba.pl/a/2u79/20-cech-samca-alfa-czyli-jak-stac-sie-najbardziej-pozadanym-facetem i jeżeli jesteście za mili Dr. Robert Glover
No More Mr. Nice Guy! i życzę powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@DuzeIksMaleDe No dobra ja to widzę że to jest obnażanie hipokryzji tylko mnie dziwi rozwiązanie którym jest obrażanie kobiet i mówienie jaki to świat jest zły przecież to samo robią redpillsi tylko oni jeszcze pokazują co facet może zrobić.
  • Odpowiedz
Facet ma się starać i tyle


@maradero: to dziwne bo jak zawsze się starałem to nic nie wychodziło a najlepsze efekty miałem gdy w zasadzie nikogo nie szukałem, to się w slangu młodzieżowym nazywa bycie needy
  • Odpowiedz
@DuzeIksMaleDe: Dzień 1509. Przegrywy dalej nie rozumieją, że do łatwego ogarnięcia ruchania potrzeba co najmniej jednego z dwóch:
-Wyglądu.
-Charakteru. A tutaj jeszcze robotę na plus robi ekstremalna pewność siebie Klaudiusza.

No niesamowite, że różowe są nim zainteresowane xD
  • Odpowiedz