Wpis z mikrobloga

Ej ale może zamiast tagować #klaudiusz tagujcie #vendettaprawiczkow ? XD

Żenada to co się tu dzieje. I nie chodzi o złe traktowanie kobiet, chodzi o złe traktowanie człowieka. Bo w domu zostałem nauczony, że nie powinno się zle traktować innego człowieka bez powodu.
Znaleźliście sobie powód taki, że na faceta 10/10 lecą dziewczyny 5/10. Na odwrót byłoby tak samo. Nawet nie wiecie ile facetów łyknęlo by zarzutkę tego typu.
I co dalej? Kiedy będziecie zadowoleni? Kiedy jakaś dziewczyna poczuje się zle? Czy jak strzeli samobója (tak znam statystyki, że mężczyźni rzadziej itp. Ale przy jednostce to nic nie zmienia)
Pamiętajcie, że nie wiecie z kim się umawiacie to może być pewna siebie karyna która potraktuje to na z dystansem, ale też może to być zakompleksiona dziewczyna która myśli, że złapała pana boga za nogi.

Nie ma co wierzyć w karmę itp ale w momencie gdy dobrze traktujecie innych ludzi czujecie się też lepiej jako człowiek i to wam wszystkim polecam.

#tinder
#p0lka #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@mt5114: czy dlatego, że ktoś jest głupi to można go traktować źle? Uwierz mi, że nie problem zrobić konto na tinderze które ja czy Ty od razu byś rozpoznał jako fejk, ale wielu facetów by uwierzyło. Tylko po co? Dlatego, że ktoś nie ogarnia mamy traktować go źle?
  • Odpowiedz
@Bialek_Official: Tu chodzi o coś innego. Po prostu na tych portalach #p0lki nie chcą nawet spojrzeć na faceta 5/10, a jak już jakiemuś uda się z nimi pogadać to traktują go z góry i chcą żeby je zabawiał. Tymczasem gdy spotkają Chada to rozkładają przed nim nogi po 30 sekundach znajomości i płaszczą się przed nim, mimo że on ich nie szanuje.
LosSieMusiOdmienic - @Bialek_Official: Tu chodzi o coś innego. Po prostu na tych port...

źródło: comment_Kfq73O1lyZcLtgkFPgPBcFVBOm1YGeKl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że nie wiecie z kim się umawiacie to może być pewna siebie karyna która potraktuje to na z dystansem, ale też może to być zakompleksiona dziewczyna która myśli, że złapała pana boga za nogi.

@Bialek_Official: zakompleksiona dziewczyna idzie bez wahania na spotkanie z Chadem 10/10 po wymianie kilku wiadomości, w których ten dodatkowo traktuje ją jak gówno XD Usuń konto.
  • Odpowiedz