Wpis z mikrobloga

@Der_Deutscher_Kaiser: Tip ode mnie.

Zakladasz konto w dniu x - masz 4 pary.
Zakladasz to samo konto, z tymi samymi zdj i opisem w dniu y - 60 par w dzien

Zaloz, lajkuj dzień dwa. Malo par to przerzuc sie z nimi na fb czy tel, a konto usunvi zaloz na nowo. Powo.
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: na poczatku wrzuc wzrost jesli jest >180, zainteresowania podaj niektore neutralne typu rower, ksiazka. Podróżujesz, jezykow sie uczysz? Tez wrzuc, zdj z wyjazdów to samo. Jak kucharz z Ciebie dobry to tez koniecznie. Jak nie palisz to tez wrzuc. Nie ma reguły, podaje Ci co ja wrzucam.
  • Odpowiedz
@Borsuk_90: mam 192 cm, gdzieś tam za granicą byłem, ale mam tylko zdj bez mojej mordy itp (bo wstydze się pokazywać na zdj).

Gotować niezbyt umiem, angielski znam płynnie, do tego podstawy niemieckiego, ruskiego i mandaryńskiego.

Aktualnie raz w tygodniu chodzę na siłke (nie widać tego po mnie bo nadal suchol), strzelałem kiedyś z łuku swojego ale strzały już zniszczone i brak zdj.
Mnie palenie brzydzi, ale to raczej nie jest
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: wzrost wrzucasz w I linijce tekstu, w kolejnym akapicie opis. Zdjecia bez mordy z zagranicy wrzuc koniecznie, tylko takie powiedzky atrakcyjne, a nie widok ulicy we frankfurcie.

Jezyki podaj ze dwa, dopisz ze znasz podstawy mandarynskiego. Silke, rower czy cos podaj, napos tylko ze nie palisz.

I mozesz wrzucic studia, prace w dwoch slowach doslownie w stylu abswolent x, praca w branzy y, o ile je masz.
  • Odpowiedz
Mnie palenie brzydzi, ale to raczej nie jest zaleta...


@Der_Deutscher_Kaiser: Jest, dlatego, że sporo osób dawało znaczek zakaz palenia, albo pisało, że nie trawi palenia.

Aczkolwiek nie zdziw się, jeśli w prawo przesuniesz <50% kont, a par będzie niewiele. No chyba, że jesteś przegrywem totalnym i będziesz zagadywał te, które ci się nie podobają, ale może ewentualnie z tobą popiszą.
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: popieram @Borsuk_90 z tym, żeby wpisać wzrost w pierwszej linijce, pracę masz w innej rubryce niż opis, więc ja bym tego nie powtarzała drugi raz. Z językami też nie przesadzaj, to nie cv ;) a jakie masz zainteresowania? Może wydają się nerdowskie, ale da się napisać to w bardziej przystępny dla różowych normików sposób ;)
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: ale umysł ścisły brzmi, jak ktoś to ogarnia rzeczywistość, a nie humanista (bo nie lubił matmy w szkole i pracuje teraz w maku) :) w szczegóły wchodzić nie musisz, zechce to zapyta. Powodzenia Mireczku w tinderowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz