Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@Ronix: i dobrze, małe sprowadzenie na ziemię, że nie dostanie telefonu za kilka kafli, mu się przyda.
Zresztą ciekawe co będzie z tych pokoleń smartfonowych. Na kompie kilkanaście lat temu też dużo bzdur było, ale przy okazji można było się nauczyć nieco z jego obsługi, obycia, rozwiązywania problemów. Teraz podobno już nie jest takie oczywiste, że podstawy pakietu Office będzie młody pracownik posiadał.
Znaczy nie jęczę już tu typowo "kiedyś to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ronix: ja młodemu zapakowałem pegasusa w pudełko po xbox, ta radość na początku i ten smutek i płacz po otwarciu, na początku śmiesznie ale później już nie, raczej nie zrobiłbym tego drugi raz
@NAGI: myśle ze jesteś bardzo nie rozumiejącym dzisiejszego świata człowiekiem, który zniszczy marzenie dziecku żeby udowodnić swoje ułomne racje i głupie wyobrażenia. Myślisz ze 8 letnie dziecko rozumie ile to jest mało a ile dużo pieniędzy? On chce iphona żeby mieć fajny telefon.
@Islam: super śmieszne, mam nadzieje ze w pracy obiecają ci podwyżkę na koniec roku i dostaniesz 50 zł jednorazowo, na pewno to nauczy cię szacunku do pieniędzy, udowodni brak sensu posiadania marzeń, wykluczy cię z kręgu znajomych którzy dostaną dużo więcej oraz utwierdzi ze nie warto ufać ludziom.
@pomidorowymichal1 ale on mu daje po prostu zabawkę telefon, to co osmioletnie dziecko powinno otrzymać. Dzieciak może sobie dalej marzyć, po prostu jest na to za młody xD ja jakoś nie dostawałem wszystkiego od razu, na wiele rzeczy czekałem, chciałem quada jak miałem 5 lat to dostałem go jak miałem 9, chciałem nowy komputer jak miałem 10, dostałem dwa lata później i nic się ze mną nie stało xD i temu dzieciakowi