Wpis z mikrobloga

No witam.

@night_witch95: Jedyne, do czego się odniosłaś to fragment o człowieku niebędącym zwierzęciem, a to i tak w tym celu, aby najechać na ludzi wierzących, od których ja, wielki naukowiec, jestem lepszy XD

Przeszukaj dobrze neta chociażby


Co to za argument "przeszukaj dobrze neta"? Nie proszę o żadne linki, tylko chociaż o twój komentarz, dlaczego ta "większość" miałaby automatycznie mieć rację. Już pomińmy to, że wyniki sondy w tym i w innych tematach zależą w głównej mierze od formuły zadawanych pytań oraz fakt, że grupka kilku ludzi pisząca komentarze w internecie przez kilka godzin dziennie, może wywrzeć wrażenie na osobie trzeciej, że taka jest opinia większości.

A teraz lecicie oboje prosto na czarną listę


No jak dziecko, które zasłoni dłonią oczy i myśli, że coś w ten sposób zniknie. Liczyłaś pewnie na kilka plusików od brainletów z rana, a nie na krytyczne komentarze?

@DanteTooMayCry

#heheszki #antyszczepionkowcy #bekazpodludzi #szczepionki #ziebowcy #youtube #patologia
Vanni - No witam.

@night_witch95: Jedyne, do czego się odniosłaś to fragment o czł...

źródło: comment_Fft3mJYgbOB7W4DbJowbxXVvQ8oSnkiv.jpg

Pobierz
  • 19
@Vanni: Przecież jesteście mniejszością, większość szczepi swoje dzieci, w 2017 roku 30 089 dzieci nie było szczepionych, co przy populacji 37,97 miliona ludzi daje 0.0792% więc jak widać szału nie ma :)
Jeśli chodzi tobie o liczbę osób która nie jest za obowiązkiem szczepień to trudno mi ocenić, projekt o zniesienie obowiązkowych szczepień podpisało 120 tyś. osób, co daje 0.316%, nadal beznadziejnie.
@ediepl:

projekt o zniesienie obowiązkowych szczepień podpisało 120 tyś. osób, co daje 0.316%, nadal beznadziejnie.


Dla porównania trzeba by sprawdzić, ile osób podpisałoby projekt o niezniesienie obowiązku szczepień. 0,316% spośród wszystkich obywateli? Znaczna część (około 7 milionów) z tych 38 milionów to jeszcze dzieci, które nic nie mogą podpisać. Mniej niż połowa z uprawnionych w ogóle chodzi na wybory (w mojej opinii wciąż dużo za dużo). Reszta, która nie dowiedziała się
via Android
  • 0
@adam2a: A może to ty w takiej żyjesz, skoro tej "partyzantki" nie doceniasz. Ja tylko napisałem, że liczby takich osób nie da się oszacować.
@ediepl: opka mnie zczarnolistowała tam, więc tu Ci odpisze:

Czyli sugerujesz że mimo wyroku sądu opartego na dowodach Wakefield jest niewinny, mimo wielu badań potwierdzających brak zależności między MMR a autyzmem przeprowadzanych na znacznie większych grupach niż 12 osób(xD) nadal popierasz jego badania, to teraz powiedz kto tu jest pelikanem ;) I nie mów że nie podajemy tobie żadnych merytorycznych argumentów, samemu mówiąc o teoriach spiskowych i wyzywaniem od komuchów.

@
@DanteTooMayCry:

Ty, bo nie znasz tych badań


No argument pierwsza klasa. A badania faktycznie świetne, sam fakt że grupa to 12 dzieci które Wakefield wybierał sam dyskredytuje te badania.

Further investigations are needed to examine this syndrome and its possible relation to this vaccine.


Ależ dalsze badania były prowadzone, choćby:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24814559
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15877763 Japonia zrezygnowała ze szczepionki MMR, a liczba dzieci chorych na autyzm wzrosła. Czyżby szczepionka MMR tak naprawdę leczyła autyzm
@ediepl: Też widzę merytorycznie... aby tylko punkt zaczepienia znaleźć i kontestować, pomijając odpowiadanie na to co niewygodne i już nawet nie da się łapać. Więc inaczej:

No argument pierwsza klasa. A badania faktycznie świetne, sam fakt że grupa to 12 dzieci które Wakefield wybierał sam dyskredytuje te badania.


To masz inaczej te zdanie:

Nie znasz pracy, o której się wypowiadasz. Nie zaznajomiłeś się, ale nie przeszkadza Ci to rzucać o niej
@ediepl: Skoro nie troll to znaczy, że masz pamięć złotej rybki i potrafisz obracać się tylko w jednym komentarzu, zapominając o wszystkim co wyżej, w szczególności co sam pisałeś.

Kompletnie nie ma znaczenia czas po wydaniu pracy w 98 roku w kontekście, który tu stworzyłeś, bo piszecie kłamliwe, rzeczy dotyczące tej pracy z 98 i Wakefielda, która NIE PRZEDSTAWIA TEGO o czym szumnie mówicie, tylko OBSERWACJĘ i kończy się jedynie konkluzją,
@DanteTooMayCry: Już nawet nie wiem do czego nawiązałeś, piszesz że praca kończy się wnioskiem że potrzebne są dalsze badania, to przedstawiam Tobie badania które udowadniają brak powiązania MMR z autyzmem, czyli obalają teorię jak i samą pracę Wakefielda.

Ja nie popieram tych badań, ani ich nie nie popieram, bo nie ma co popierać lub nie.


xD Ty już wybrałeś kim chcesz być:

@ediepl:

xD Ty już wybrałeś kim chcesz być:


Amebą


Napisała ameba, która ma problem z podstawowym zrozumieniem co czyta. Błagam Cię, poproś kogoś znajomego, mądrzejszego od Ciebie, żeby Ci wytłumaczył o co tu chodziło.
@DanteTooMayCry: Może Ci to wytłumaczę bo widzę że nie ogarniasz. Najpierw piszesz że "Ja nie popieram tych badań, ani ich nie nie popieram, bo nie ma co popierać lub nie." cytując z tekstu ten fragment "Further investigations are needed to examine this syndrome and its possible relation to this vaccine.", ja podaje tobie linki do badań, no bo skoro cytujesz że potrzebne są dalsze badania no to je podaje, po czym
@ediepl: Nie xd. Raz jeszcze - daj komuś znajomemu, mądrzejszemu od siebie, żeby Ci wyjaśnił łopatologicznie. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i tego nie przeskoczysz. Wtedy będziemy mogli wrócić do dyskusji czy mam rację czy nie.