Wpis z mikrobloga

@EstebaN1: ja tak samo, gratis sprawdzanie ciśnienia w oponach, karne #!$%@? skitrane w portfelu na lusterka i czasem się przejdę po takim aucie. jak zastawia mi chodnik samochodem to ten samochód jest chodnikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EstebaN1: @idzpanwuj: @GrindujTopy: co za bieda umysłowa, zamiast jak ludzie zglosic na policję/straż miejską to się cieszą polskie zwierzęta, że moga zniszczyć cudza rzecz i jeszcze myślą, że są usprawiedliwieni, bo ktoś zastawił drogę. pluje na was i życzę żeby wam tez tacy jak wy skakali po autach i rysowali kluczami. W tym kraju nigdy nie będzie lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@krajzega: i co mogę sobie to samo zdjęcie wysyłać co roku? Albo zrobić 10 pod różnym kątem i wysłać co jakiś czas? Coś mi się nie wydaje żeby taki system był skuteczny, a już na pewno sprawiedliwy.
  • Odpowiedz
@oba-manigger Ostatnio zmieniły się przepisy więc SM nie musi być na miejscu by potwierdzić źle zapakowane samochody. Teraz wystarczy, że wyślę im to zdjęcie na e-mail a w nim napisz gdzie to się stało i dokładną godzinę zrobienia zdjęcia. Po jakimś tygodniu odezwą się byś się do nich zgłosił w charakterze świadka, co zajmie chyba z 10 minut i w ten sposób powinni dostać mamndat.
  • Odpowiedz