Wpis z mikrobloga

Wiecie, kto jest najbardziej szaloną Mirabelką na całym wypoku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja wiem! To @antkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Róbcie herbatkę i czytajcie uważnie, bo to jedna z TYCH historii :)
Antkowa to moja para z #wykopaka, tzn. ja do niej wysyłałam paczuchę. Po odebraniu przez nią paczki, poznym wieczorem dostalam od niej wiadomosc, że z pewnych względów wlasnie nadała do mnie paczuchę zwrotną z prezentami ¯\_(ツ)_/¯
Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi.
Poczułam ekscytację, ale i zaklopotanie, bo przeciez już jedną paczkę w tej edycji wyslala do innego Mirka, a teraz jeszcze wykosztowala sie i pofatygowała dodatkowo, zeby mi zrobic przyjemnosc.
Uwierzycie, ze są tu takie osoby, które ot tak bezinteresownie chcą sprawić komus radosc? :) a radosci bylo co niemiara :)
No dobra, to w takim razie jeszcze raz chwalę się moją już drugą paczuszką :D

Dostałam przepiękny, cieplutki szalik idealny na mroźne, suwalskie zimy :)
Kule do kąpieli! Trafiłaś idealnie, bo uwielbiam wylegiwac się w wannie, szczególnie jesienią i zimą, kiedy temperatura za oknem drastycznie spada :D
Przeeeeeeepiekny kroliczek baletnica! Helenka jest zachwycona! Królik dostał kilka buziakow, w tym jeden "czekoladowy", bo dorwala się do merci i czekolady :) a jak juz wszyscy doskonale wiemy, słodyczy nigdy za wiele.
Ale to nadal nie koniec! Dostalam jeszcze plocienną torbę na zakupy z napisem Merry Christmas ("Merry to chyba będzie jego żona
" #pdk) i wyobraź sobie @antkowa, że udało Ci się zamknąć moją skromną osobowość w tym jednym przedmiocie, a to dlatego, że zarowno zakupy, jak i święta to coś co kocham miłością szczerą i gorącą :D
A jesli już mowimy o czyms gorącym, to wlasnie idę zarobić sobie jedną z tych smakowitych herbatek. Uwielbiam zieloną, ale biała ma specjalne miejsce w moim serduszku ❤❤❤
Więc podsumowując
Aniu, zrobilas mi mega niespodziankę a Twój list wywołał u mnie ogromny usmiech na dluuuugi czas. Mam nadzieję, ze nie przeziębiłaś się na tej zimnej ławce, bo chorowac w święta to przykra sprawa.
A co do kopalnioków, to wyobraź sobie, ze całkiem nieźle je znam, bo co prawda mieszkam na suwalszczyznie, ale urodzilam się w Chorzowie :) i co teraz? Nadal się lubimy? XD
Dziękuje po stokroć za ten gest i ciepło, ktorym emanujesz, wesołych świąt i wszystkiego dobrego. Uściski ()
Pobierz elpoliko - Wiecie, kto jest najbardziej szaloną Mirabelką na całym wypoku? ( ͡° ͜ʖ ͡°...
źródło: comment_K55q3JBKsSboSXKF2UASZPab63ssGApK.jpg
  • 11
@elpoliko: super :D nadal się lubimy, pracuje po drugiej stronie Brynicy więc muszę być elastyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) to była sama przyjemność buszować po sklepach w poszukiwaniu prezentów, najlepszy czas na świecie, zwłaszcza że w tym roku cześć rodzinki spędza święta gdzie indziej więc miałam mniej prezentów do kupienia :D. No i się nie przeziebiłam, wszystko w normie. Wesołych Świąt!!!