Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Pisał do mnie paczkomat, okazało się, że chłopak ma dla mnie paczkę. Zawiesił się, zostawił sms pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść oczekiwania na mnie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte. #pdk :D

Oczywiście, że zostały, paka odebrana! I to jaka!
@Karcia_Krakow dziękuje Ci bardzo Mirabelko, z prezentami trafiłaś rewelacyjnie! Pewnie nie było łatwo coś wymyślić, bo miałem dość krótki opis (sorry za błąd w opisie, zobaczyłem go dopiero jak już nie można było edytować :(), ale Tobie się to udało w stu procentach!

- Książka, zapowiada się świetnie idealnie trafiona z tematyką :) Na pewno przeczytam od deski do deski :D
- Karty dżentelmenów, uwielbiam tego typu imprezowe gry, nawet żałowałem, że nie wspominałem o tym w opisie, a Ty jakimś cudem na to wpadłaś :)
- Książeczka z #!$%@?, hehe przypomina mi się dzieciństwo i tego typu książeczki. Teraz mogę zrobić #100dniczarnegohumoru :D
- Śliwowica, na pewno się nie zmarnuje. Tak na prawdę to pewnie po świętach już jej nie będzie ;)

No i oczywiście słodycze, niestety strasznie je lubię ( ) chociaż czekolada już zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, podejrzewam że mój #rozowypasek mógł w tym maczać palce, bo bardzo lubi połączenie czekolady z pomarańczą.

Bardzo fajny list (chciałbym tak ładnie pisać), czytałem i kompilowałem go z przyjemnością :D Miło tak poczytać o kimś kogo się zna tylko z internetu :)

Raz jeszcze bardzo dziękuje, japa mi się cieszy jak to piszę i nie mogę się doczekać kiedy zrobię użytek z prezentów!

Na koniec chciałem Tobie jak i innym mirkom życzyć radości i spokoju w nadchodzących dniach jak i w cały przyszłym roku! :) Dziękuje też @chybaDapi i @dobry_programista za zorganizowanie tej świetnej akcji! :)

#wykopaka #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_jWB93zxUvewAVqIXdNyBJJiEBFcuP5kU.jpg
  • 1