Wpis z mikrobloga

Elektryczne Mirki proszę o pomoc! Otóż zakupiłem w tym roku chiński szajs na Allegro #lampkichoinkowe zewnętrzne i krew mnie zalewa bo mając z 5 trybów (które włączają się losowo) migają czasami jak szalone... ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ja chciałbym żeby po prostu świeciły światłem ciągłym.

I żeby nie było, że leń jestem. Przeszukałem #elektroda i #google ale nie znalazłem tego samego typu programatora... a że nie jestem elektronikiem to nie chciałbym nic zepsuć. Poniżej zdjęcia. Jakieś rady, co można z tym zrobić? Z góry dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elektroda #elektrodacontent #elektrotechnika #lampkichoinkowe
kamehameha - Elektryczne Mirki proszę o pomoc! Otóż zakupiłem w tym roku chiński szaj...

źródło: comment_oygVwCwkyS2NgvJoY1RzdalURsGuBVIC.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kamehameha: Ten wystający #!$%@? to jakiś sterownik. Trzeba go odpowiednio zmostkować. Jestem elektronikiem, ale jakbym miał się z czymś takim babrać, co kosztowało 20zł, nawet dla siebie, to wolałbym to szczerze wywalić to do śmieci i kupić za 18zł nowe w Tesco.
  • Odpowiedz
@ll_Mario_ll: Fakt, było wałkowane. Ale tak jak napisałem nigdzie nie znalazłem opisu własnie tego sterownika (wszystkie inne posiadały tranzystory które należało połączyć, tu ich nie ma...). Jakbym nie zrobił wcześniej rozeznania to zgadzam się, że można jeździć po mnie ile wlezie ale tu jest inaczej i liczę na merytoryczne odpowiedzi.
  • Odpowiedz