Wpis z mikrobloga

W końcu udało się. Była to najbardziej męcząca i czasochłonna platyna jaką do tej pory robiłem. Jakieś 280h na pewno mi to zajęło a zrobienie 70 złotych medali jak widać da się zrobić poprzez powtarzanie misji chociaż nie było łatwo. W komentarzu wrzucę screen z misjami w jakich udało mi się zdobyć złoto to może komuś ułatwi sprawę w wyborze misji w drodze do platyny ;)
#rdr2 #ps4
Sweet-Jesus - W końcu udało się. Była to najbardziej męcząca i czasochłonna platyna j...

źródło: comment_DyIrK86Hyb9U8fBRiuOAe3pSEzI3lTWz.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Aoky: Dokładnie tak było, jeszcze się przy żadnej grze tak nie uparłem, że wbije platyne xD @janushek: 97% na pasku trofeów przeszkadzało, musiałem dobić do 100%
@321321: Masz 104 misje ale do trofeum wymagane jest wbicie 'jedynie' 70 złotych metali.
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja dopiero dzisiaj nad ranem wbiłem 50 lvl xD teraz przerwa na DLC do Spooder Mana i zabieram się za platynkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile razy średnio musiałeś powtarzać daną misje aż wpadło złoto?
  • Odpowiedz
@Joii: Część z nich wpadła od razu za pierwszym podejściem, zwłaszcza te z epilogu bo tam jest najłatwiej. Inne misje to niestety ale było sporo powtórek. Najgorsze były czasówki i te gdzie trzeba było wbić określoną ilość strzałów w głowę. Przykładowo misja 'Pani Sadie Adler, wdowa - część II' to tutaj powtarzałem z dobre trzydzieści razy. W większości przypadków dlatego, że Sadie miała tendencję do wbijania się w tłum przeciwników
  • Odpowiedz
@Joii: W misjach gdzie celność czy strzały w głowę nie są wymagane a jedynie jak najszybsze przebicie się przez wrogów to sprawdza się agresywna gra. Chowasz się tylko by przeładować a tak to lecisz do przodu strzelając z biodra do każdego.
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: Szanuje, właśnie ukończyłem RDR, ale pominąłem dwa trofea i musiałbym grę powtarzać, a jeszcze wbijanie 100% i 70 złotych medali to już za dużo xD
  • Odpowiedz
@camos: W zasadzie robienie złotych medali trwało z dobre 40h, więc mógłbyś na spokojnie raz jeszcze fabułę zrobić tylko powoli i bez spinania się wbijać po kolei medale ;)
  • Odpowiedz
@szmektalekawurst: Mogłem podać jakikolwiek inny przykład ale wybrałem książki bo na nie schodzi mi też sporo czasu tak jak w przypadku grania. Może dla Ciebie granie to strata czasu tak jak dla innych mogłoby to być czytanie książek, nie wnikam lecz dla mnie jak i wszystkich spod tagu ps4 i rdr2 takie granie to po prostu czerpanie radości z grania. W powyższym przypadku akurat w Red Dead Redemption 2.
  • Odpowiedz