Wpis z mikrobloga

Mireczki myślicie, że szykuje się jakaś promocja przed końcem roku na #gearbest na #oneplus 6? Słyszałem, że telefon już nie jest produkowany, więc może będą chcieli go wyprzedać przed końcem roku? Jak czujecie?
  • 15
@piesnababy: przeciez promockje na opo6 z gearbest sa obecnie wszedzie, na kazdych stronach z reflinkami, w kazdych tagach w temacie na wykopie. Non stop na pepper.pl tez gosci.

Cena moze troche jeszcze spadnie, a potem po prostu telefony sie skoncza.
@alinajlepsze: No i to też jest dosyć mało popularna firma, Xiaomi ludzie kojarzą, a Oneplus już nie bardzo

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Volan:
@lyman11: ale przecież to jest prawda, OnePlus nie jest w Polsce tak znany jak Xiaomi, nawet moi znajomi (nie geeki, ale orientują się mało wiele) nie kojarzyli tej marki. Mimo wszystko ta nazwa mówi jedynie tym, co są nieco zagłębieni bardziej w temacie.

@piesnababy: ominąłeś właśnie wszystkie największe obniżki (11.11, black friday, 12.12), ewentualnie może coś na nowy rok, ale ciężko powiedzieć. OnePlus 6T nie zbiera tak przychylnych recenzji jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mmenelica: no szok że nie wniósł powiewu nowości. Ktoś się tego spodziewał? Wersja "T" to ulepszona wersja normalnej, a nie nowy, przełomowy telefon. I tak jestem zdziwiony że tak dużo zmienili.
@darvd29: to niezła wersja "ulepszona" z tym samym ramem, procesorem, układem graficznym, aparatem i z usuniętym jackiem


Większa bateria, mniejszy notch, dwa głośniki, czytnik o nii papilarnych w ekranie.

To zdaje się wszystkie nowości. Czy lepiej niż zwykła 6? Dla niektórych może tak. Ja wolałem jednak Jacka i diodę powiadomień.