Wpis z mikrobloga

#ps4 #pcmasterrace #battlefieldv #battlefield #xboxone

Gracze: Kobiety nie były żołnierzami brytyjskich wojsk powietrznych i nie mogły walczyć w Norwegii z nazistami.
EA: Jesteście niewykształconymi mizoginami, kobiety walczyły na wszystkich frontach II WŚ i jak wam się nie podoba że pokazujemy to w naszej grze to możecie jej nie kupować.
Gracze: To nie kupujemy
EA:
T.....r - #ps4 #pcmasterrace #battlefieldv #battlefield #xboxone 

Gracze: Kobiety ni...

źródło: comment_jtygqlXJliiIkflhSWGCRGeqvVtp4uF0.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Po tym jak usłyszałem co zrobili z misją w Norwergii to naprawdę trzeba być idiotą żeby kupić tego BFa xD


@Nova24: no i właśnie nie kupuję, a ponoć pod względem rozgrywki to najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2, i źle się z tym czuję że nie kupiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnRandom: Myślę, że nie masz co płakać. Dużo graczy narzeka na liczbę bugów, słaby netcode, ilość contentu nie zachwyca i widoczny jest ponoć brak jeszcze jednego roku w produkcji (bfV wyszedł 2 lata po bf1, który wyszedł 3 lata po bf4) i braku wykończenia.

Już nie mówiąc, że cena mocno spadła, więc pewnie teraz byś sobie pluł w brodę, że nie poczekałeś na promocję.
  • Odpowiedz
Ale żadnych protez nie ma w grze, to pojawiło się tylko w tym trailerze


@Ennox: może właśnie dlatego, że gracze zrobili gównoburzę?

Czemu ktoś miałby w trailerze pokazywać tak idiotyczną rzecz, gdyby nie chciał jej wrzucać?
  • Odpowiedz