Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać Waszą opinie na temat dwóch papierosków - Smok Prince (199zł) I Just 3 (170~). Rozważam kupno któregoś z tych sprzętów, osobiście bardziej podoba mi się I Just, ale słyszałem, że psują się strasznie często przyciski, chociaż mam znajomego co nie narzeka na ten przycisk. Gwarancja do I Justa jest na 6 miesięcy i czuję, że pewnie mi #!$%@? po tych 6 miesiącach. Co sądzicie o obu fajkach jakie +/- i co byście wybrali na moim miejscu? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Oraz jaka ilość procentowa gliceryny do obu typu grzałek w prince i ijustcie 60/40 ?
#epapierosy
  • 5
  • Odpowiedz
Paliłem i z tego i z tego, w obu przypadkach było po około pół roku właśnie. Na końcu korzystania z prince'a miałem wrażenie jakby każde kliknięcie miało być jego ostatnim, natomiast ijusta 3 był nienaruszony po tym czasie. W reszcie rzeczy w miarę porównywalnie z czego dla mnie wygrywa ijust że względu na meshowe grzałki 0.15ohm które świetnie działały. Mogę się jeszcze pochwalić że swojego ijusta trochę zmieniłem kolorystycznie, pic rel. A
Marcin71200 - Paliłem i z tego i z tego, w obu przypadkach było po około pół roku wła...

źródło: comment_j9r4mEsxIFiLRixzKkOdmsN42xW643bO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wist12: oby dwa na grzałkach mesh dają radę, Eleafa bym unikał ze względu na psujące się przyciski (psst. nie naprawili tego od czasów ijusta 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz