Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ile jeszcze tych wpisów o kodzie będzie? To jest na rynku od stu lat, młodzież to #!$%@? od zawsze bo jest to na wyciągnięcie ręki ale posty w stylu "Zarzuciłem 300mg kody czuje się jak w niebie" tak mnie #!$%@?ą że szok. Zarzuć jeden z drugim heroine albo chociaż morfine i wtedy pisz o odlocie, a z tym swoim antidolem #!$%@? na #przegryw.
#narkotykizawszespoko
  • 21
Chciałem jeszcze zaznaczyć ze takie przegrywy po prostu nie maja dostępu do innych rzeczy niz kodeinka i dxm z apteki. A jak maja to znikome albo na jakiś czas. Dla nich szczytu to piwko typu stern syrop i jak ktoś odważny to pogrzebie ze śmietnika na leki, ewentualnie jeszcze zje jakies rc. Najbardziej kisne jak jeszcze śmieje się z chwaściarzy i mówią jaki to syf i ze maja kolegę co ma kolegę
Juz se leżę skuty, widze ze rozmowa zeszła na inny tor niz był post i dalej sie tego trzyma. Obstawiam zielonke Bestie ze najebe obito bo obito to ćpak na pewno
@Thiocomaster Ale małpa potrafi ściągnąć tora i kupić sobie coś konkretnego... to jest tak łatwe że nawet z jaskini nie musisz wychodzić no chyba że na poczte odebrać paczkę z lsd lub czymś innym ale ta koda już #!$%@?.
@uczihaobito a no i lil pump czy #!$%@? wie kto tam #!$%@?, dlatego chcą być cool mordooo XD mój nick nie jest przypadkowy, ale sam stwierdziłem, że koda to szajs no chyba, żebym mógł #!$%@? kupić za dyche 600mg, a nie #!$%@? latać po aptekach i #!$%@?ć 4 dychy na 2 godziny bomby + #!$%@? flaki od sulfogówna w gratisie ahahahahhaha