Wpis z mikrobloga

Pisałem już wcześniej że TVN #!$%@?ł z nową edycją Agenta XD Teraz oficjalnie.

Będzie co oglądać po #rolnikszukazony i #slubodpierwszegowejrzenia
W czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy" wzięli udział:

Krystyna Czubówna
Edyta Górniak
Mariola Gołota
Viola Kołakowska
Angelika Mucha (Little Monster)
Agata Nizińska
Maria Sadowska
Katarzyna Wołejnio
Aleksander Doba
Andrzej Gołota
Rafał Jonkisz
Damian Kordas
Misiek Koterski
Wiktor Mrozik

#agent
O.....9 - Pisałem już wcześniej że TVN #!$%@?ł z nową edycją Agenta XD Teraz oficjaln...

źródło: comment_cisNa4SSO9OT7gS3fCKeNW6LwgKcMwja.jpg

Pobierz
  • 17
@Oskarek89: Ja #!$%@? Mrozik. Chodziłem z nim do klasy. Zupełnie nie mój typ człowieka, ale ogólnie się raczej lubiliśmy, dość często swego czasu imprezowaliśmy - bardzo zabawowy człowiek. Całe życie #!$%@? przez nauczycieli za "wyróżnianie się", w związku z tym zawsze mocno ściskałem za niego kciuki, bo facet imponował mi swoją determinacją na parcie na szkło - a ja ogólnie lubie ludzi którzy starają się działać poza schematami. Ściskałem kciuki do
@Oskarek89: wydaje mi się że nie taki był powód, ale mniejsza o to, w dupie to mam xD

Jeszcze teraz się zreflektowałem że "#!$%@? ci w dupę" może być średnią inwektywą w jedną stronę bo sam się (jeszcze parę lat temu przynajmniej) deklarował jako gej. Wcześniej był oczywiście w pełni hetero. Teraz to nie wiadomo w sumie.
@Oskarek89: hahaha przez Górniakową i jej gażę Agent był kręcony na Kanarach, bo budżet został nadszarpnięty i niestety już nie starczyło na egzotyczne wyspy ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę oglądać, może będą kolejne pamiętniki z wakacji ()
@peetee: Mrozik to mega spoko koleś. Ma mega dystans do siebie i do życia. Jest bardzo kratywny. Poznałem go i wydaję się, że mu sodówa nie odbija po takiej popularności. Normalny człowiek, który miał na siebie pomysł. Może rzeczywiście miał limit na FB i dlatego Ciebie wywalił, by mieć kontakt z lepiej mu znanymi ludźmi.