Wpis z mikrobloga

zapewne kojarzycie to jak jakaś matka ma gówniaka i według niej ten gówniak jest najlepszy, najmądrzejszy i pewnie #!$%@? pójdzie na studia medycyny zaraz po 2 klasie podstawówki. No to ja miałem odwrotnie. Dla mojej zawszę byłem śmieciem i miała straszną manierę upokarzania mnie i obgadywania. Kiedy już się z kimś spotkała to inne matki mówiły jak to ich brajanek potrafi jeździć na rowerze, ostatnio dostał 5 z pszyrki no i najlepiej recytuje wiersz na szkolnym przedstawieniu moja mówiła że jej Kubuś jest najgorszy, że #!$%@? muszę być debilem, że kiedy inne dzieci grają w piłkę ja wolę rysować patykiem i pewnie jestem upośledzony, że #!$%@? jako jedyny dostałem 1 z majzy. Najgorsze było jak słuchało się tego będąc obok(,) moja matka zdawała sobie z tego sprawę że tego słucham a czasem specjalnie mnie upokarzała biorąc siedmioletniego mnie za rękę i mówiąc do swojej znajomej jaki to jestem #!$%@?.

ja #!$%@? nie wiem co ona ma we łbie... nic dziwnego że po takich upokorzeniach w szkolę siedziałem sam i do nikogo się nie odzywałem.

#przegryw #zalesie #matkap0lka
P.....a - zapewne kojarzycie to jak jakaś matka ma gówniaka i według niej ten gówniak...

źródło: comment_9QIbgKFpU55rbK1yek6TITCTgewdoJ9U.jpg

Pobierz
  • 14