Wpis z mikrobloga

@gaska: Żeby usunąć musisz dodać akcje delete i przypisać klawiszowi np delete. Inaczej playlista jest nietykalna :) Co do tych pierwszych spraw, nie wystarczy przeciągnąć i wskazać danego miejsca?
@Wapniak: Nie, nie, mi chodzi o coś na zasadzie mam kilka(naście) playlist i kolejkuję albumy z kilku z nich. W trakcie słuchania stwierdzam, że posłuchałabym przed kolejną w kolejce innej i chcąc to zrobić muszą po prostu rozwalić kolejkę, wrzucić płytę i dodać po niej te, których chciałam słuchać później (za dużo tych kolejek w zdaniu się robi ;-)).
@gaska: Nie wiem czy o to chodzi: zaznaczasz utwory (jeśli pojedyncze to klikasz lewym trzymając ctrl, jeśli cały album to klikasz na pierwszy utwór, wciskasz shift i zaznaczasz ostatni) i po prostu je przeciągasz tam gdzie Ci pasują.
@Wapniak: Bo i rozpisałam to skomplikowanie. Jeszcze raz:

1. Mam zrobionych kilkanaście playlist. Do kolejki dodawałam albumy powybierane z kilku z nich.

2. Aktualnie słucham płyty z 17 playlisty, kolejną mam np. na 15, a jeszcze kolejną na 8.

3. Chce wywalić płytę z 15 z kolejki i dodać w jej miejsce inną - co zrobić? :-)
@Shepard: No właśnie nie, mi chodzi o płyty dodane przez add to playback queue, wybrane z różnych playlist. Jedyną opcją do tej pory jaką udawało mi się cokolwiek zrobić było playback -> flush playback queue, ale właśnie nie o to mi chodzi, żeby rozwalać kolejkę tylko mieć jej pogląd i móc nią zarządzać.
@gaska: Aaa, teraz dopiero zrozumiałem o co chodzi, sorry. Nie korzystam z tej funkcji, ale znalazłem coś takiego. Niemniej nie wiem czy nie łatwiej będzie po prostu zrobić jakąś tymczasową listę, na którą będziesz na bieżąco wrzucała to, czego chcesz w danym momencie słuchać.