Wpis z mikrobloga

Udało mi się już zjechać na święta do domciu, w sumie obejrzałbym dzisiaj jakiś #film Jeszcze nie wiem jaki, ale Krzysiek dzisiaj wskazał tę pozycję, której zdecydowanie na warto poświęcać czasu

Nie zrywaj tego owocu! – Bungou Stray Dogs: Dead Apple

Niektóre owoce z zewnątrz wyglądają bardzo zachęcająco. Są duże, mienią się charakterystycznym dla siebie kolorem i kuszą zapachem. Właśnie na takie dzieci matki natury należy uważać najbardziej. Mimo że prezentują się obiecująco, to w środku bywają zgniłe lub zdarzają się nawet zatrute.

W popkulturze jest też sporo takich zepsutych od wewnątrz tworów. Mamią odbiorcę wizualnymi bajerami, pokazują utarte schematy i powodują to, co królewnie śnieżce stało się po zjedzeniu jabłka. Śpiączka na takim seansie jest murowana! I właśnie, niestety, doświadczyłem tego w trakcie oglądania Bungou Stray Dogs: Dead Apple. Ale zapraszam do recenzji. Dowiecie się z niej, dlaczego uważam, że szarlotka od studia Bones jest niejadalna.

#anime #animedyskusja #niepolecam #recenzja #bungostraydogs #leniwiecpisze
szogu3 - Udało mi się już zjechać na święta do domciu, w sumie obejrzałbym dzisiaj ja...

źródło: comment_8M16B5a7Zrq87dGJa3qIfWXJ5bEPBxok.jpg

Pobierz
  • 2