Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: niektórych gier, które się graficznie liczą nie ogrywałem jeszcze ale na tą chwilę gry które wygrywają dla mnie w pewnych kategoriach i postawiłbym je na równi:
Uncharted 4 - niektóre widoki i dopracowanie pewnych detali i mocno zamkniętych lokacji
Horizon zero dawn - najwyższy poziom animacji / efektów które widzi się non stop przez całą rozgrywkę
God of War 4 - 3/4 gry wizualnie nienaganne ale nierobiące wyjątkowego wrażenia, ale
@Mega_Smieszek: God of War zdecydowanie. Horizon jest ładny ale nie ma az takiego poziomu wykończenia oraz wiele assetów jest średnia no bo open world. Uncharted 4 jest blisko, ale wyszło dużo wcześniej tak wiec nie jest aż tak ładne. Gow powala.
@Mega_Smieszek: Exy trzymają równy poziom, ale RDR 2 to opad szczęki dla mnie bo utrzymuje ten poziom grafiki jak U4 będąc otwartą grą z ogromnym światem gdzie optymalizacja to strasznie ciężkie zadanie a nie korytarzową grą gdzie możesz używać na każdym kroku tricków optymalizacyjnych. To jest dla mnie piękne techniczne osiągnięcie.