Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saves: Z GTA V też był leak wersji PC, który okazał się być prawdą, i konsolowcy tworzyli petycję żeby nie dopuścić wydania GTA V na PC. RDR2 też wyjdzie na PC, bo TakeTwo widzi potencjał finansowy w wydawaniu gier na PC.
  • Odpowiedz
  • 2
@supra107 pewnie że widzi. Ale jaki to masterrace jak w 1 kolejności jest olewany i dopiero po wyciagnieciu hajsu z konsol jest robiony port XD
  • Odpowiedz
@Saves: Tak, bo w PCMR chodzi o to że gry zawsze wychodzą najpierw na PC, a potem na konsole.
Człowieku, ty chyba w ogóle nie rozumiesz o co chodzi w PC Master Race. To się zaczęło od żartu pewnego recenzenta, a potem rozrosło się jako ogólna społeczność internetowa posiadaczy oraz entuzjastów PCtów. Ale oczywiście konsolowcy w PCMR widzą tylko to że "PCMR > g---o >>>> konsole", co jest wymysłem konsolowców.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: To jak siła każdej innej gry. A mimo to czekam, bo nie mam zamiaru jak w przypadku Grand Theft Auto V kilkakrotnie wydawać swoich pieniędzy. Poczekam od razu na wersję na komputery i zagram od razu w najbardziej dopracowaną, z wystarczająco rozwiniętym Red Dead Online. Ponadto nie widzi mi się po prostu grać w to na konsoli, bo moja jest kolekcjonerska, nie Slim, nie Pro, a na tej wersji
  • Odpowiedz
@orzel90: p---------e, ja tam liczę na wersje pc ( sam gram na konsoli) chociażby z tego powodu żeby zobaczyć jakie cuda zrobią z tą grą mody graficzne :)
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Są osoby które nie mają ciśnienia na zagranie i czekają aż wyjdzie na ich ulubioną platforme. Nie ma w tym nic dziwnego, po prostu lepiej się czuja grając na swoim ulubionych sprzęcie.

A to że wyjdzie RDR2 to pewne, przecież zrobienie w dzisiejszych czasach gdy konsole są na x86 wersji PC to nie jest problem i nie jest to drogie. Stąd też teraz w tej generacji zaczęły się pojawiać
  • Odpowiedz