Wpis z mikrobloga

ej mirki, poważnie rozważam od dziś kupowanie towarów tylko przez paczkomaty...

historia rozpoczyna się 3 tygodnie temu, niewiele przed dodaniem tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/37007347/polakirobaki-polakicebulaki-dlaczego-zyje-w-kraju-/

w skrócie: #januszebiznesu od 3 tygodni miał na mnie wywalone, najpierw próbował wmówić mi, że na towar chińskiego pochodzenia nie ma rękojmi, potem sugerował, że telefon mam naprawić sobie sam. straciłem więc cierpliwość i wysłałem zgłoszenie z tytułu #rekojmia - ze dwa dni temu minął 14 dniowy okres, w którym rzeczony sprzedawca mógł ustosunkować się do mojego zgłoszenia, nie zrobił tego i zaczyna się właściwa część historii:

- dziś dzwonię do sprzedawcy i mówię, co z moim telefonem, on na to, że dziś odbiera go z serwisu i że uszkodzona jest pamięć, więc on mi gwarancji nie uzna
- odpowiadam, że miał czas na poinformowanie mnie o tym w związku z czym moje roszczenie uznaje się za zasadne, na co on, że nie i już, poinformowałem go zatem, że sprawa znajdzie finał w sądzie
- za jakiś czas dzwonię zapytać, czy może jednak przemyślał sprawę, bo firma jest zarejestrowana na jego matkę i to do niej trafi pozew, na co janusz: że on gadał z matką, że ona chora, że ona wysłała mi pismo, że jeśli nie, to wyśle dziś - ogółem straszny bełkot kogoś, do kogo dotarło w jakiej jest sytuacji. dodał, że uwaga: on w ramach wyjątku, to może mi ten telefon naprawić, że czeka na maila, że się zgadzam na naprawę, że jak coś to jest już w serwisie i może im zlecić naprawę....
- odpowiedziałem, że się zastanowię, ale z drugiej strony, czemu miałbym iść na rękę komuś, kto chciał mnie #!$%@?ć od samego początku? czemu mam nie podejrzewać, że naprawi mi telefon wsadzając do środka jakieś gówno po zalaniu, czy coś? ostatecznie poprosiłem jednak o nowy telefon.

I teraz kulminacja - typ dzwoni, że on będzie w krakowie w przyszłym tygodniu i on mi te pieniądze osobiście odda.

pozwolę sobie zawołać ludzi z poprzedniego wpisu:
@wysuszony, @cukru, @marecki22, @megawatt, @Kiciuk, @Orjon_MIUI

dodam też #allegro, bo tam została zawarta transakcja.

Wrzucam też rebus - dla zabawy
henk - ej mirki, poważnie rozważam od dziś kupowanie towarów tylko przez paczkomaty.....

źródło: comment_h8ZiYF2KqUW0lkRSV1NiFFuefV1klcw4.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz