Wpis z mikrobloga

to co teraz, będziecie kłamać


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Przez bite dwie doby moje zgłoszenie wisiało nierozpatrzone, bo pewnie nie wiedzieli co zrobić z głównym obrońcą Euroweek...

Regulamin Wykop.pl (punkt 5.6.), brzmi jasno

"Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu Wykop.pl i
@Dawkins_Wszechwiedzacy: i w jaki sposób ten jego skrypt manipulował treściami lub wynikami? Bo on tylko zmieniał kolor czcionki tytułów znalezisk, nic więcej. Ty chyba nie wiesz co się działo w trakcie perpetuum prawakum, setki zakopów w minutę, grady minusów i plusów w odpowiednie, wyselekcjonowane komentarze. #bekazprawakow, jak zwykle afera z dupy xD.

Konserwa dostałaby perma na 100%.


No i zabawmy się w odwrotną sytuację, taki sprytny zabieg podpatrzyłem u konserw
aaa, czyli myślozbrodnia.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Czyli jak napiszę "niech ktoś zakopie znalezisko X" to nie będzie nawoływanie do zakopów tylko myślozbrodnia?

Masz wypisany punkt z regulaminu i Clefairy powinien wyłapać bana już 2 dni temu za to. @Hans_Landa chyba kiedyś dostał bana za (uwaga) wołanie z mirkolisty!

Tu masz jawne i bezczelne zwoływanie się do manipulacji głosami poprzez zautomatyzowany skrypt i nie widzisz w tym nic dziwnego?
Typowe dwójmyślenie, skoro
manipulacji głosami poprzez zautomatyzowany skrypt


@Dawkins_Wszechwiedzacy: jezu, w Twojej głowie ten skrypt już istnieje. Rozumiesz różnice między trybem przypuszczającym, a twierdzącym?
A co do hansa, o ile kojarzę to on dostał bana za flood, bo ta sama lista była wołana chyba z trzeci raz, do tej samej treści. Brzytwie parę wpisów zrzuciłem w ten sposób, jak w ciągu godziny kilka razy wołał do tego samego.
brzytwa zwoływał do zmiany


@lakukaracza_: zwoływanie to nie jest używanie narzędzi automatycznych manipulujących głosami
ja wiem że tego nie rozumiesz, ale zwoływanie nie jest zakazane w przeciwieństwie do używania narzędzi