Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu obchodziłem 30 urodziny i dostałem od znajomych w postaci prezentu zestaw klocków Lego Technic. Byłem zachwycony, bo przypomniałem sobie smak dzieciństwa. Od tamtej pory kupiłem sobie w końcu własne mieszkanko i jako jedno elementów wyposażenia zacząłem kolekcjonować klocki, bo mi się to spodobało :). Moja obecna kolekcja wygląda jak na załączniku. Wspaniałe uczucie, kiedy po pracy na luzaku można usiąść i poświęcić kilka godzin na składanie jednego modelu, pełen relaks. A jeszcze fajniej, gdy dziewczynie również się to podoba i razem się siedzi i buduje ( ͡ ͜ʖ ͡). Chyba się uzależniłem od #legotechnic ( ͡° ͜ʖ ͡°). A pod choinką już wiem, że będą kolejne zestawy od dziewczyny i od siostry <3
Shago - Kilka miesięcy temu obchodziłem 30 urodziny i dostałem od znajomych w postaci...

źródło: comment_zuSFc4w9daBCg69lxdJHy4AhaMQRuxce.jpg

Pobierz
  • 3
@Shago: fajna kolekcja, ale jeżeli sam sobie kupujesz i jakiś czas oszczędzasz to odpuść sobie małe zestawy. Te największe to najlepiej się składa i widać wtedy jakie mózgi to wymyślały, robią wrażenie te konstrukcje i mechanizmy.