Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Korzystał ktoś z dimedic? (przychodnia online z wystawieniem recepty) Legit czy nie bardzo? Jak to działa? nie robie reklamy tylko sie pytam
#dimedic #leki #lekarz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
@Yankumiii: to będzie niebawem standard. Wyprzedzają swój czas. Ja korzystałem i wszystko tip top. Oczywiście to rozwiązanie dla ludzi mądrych, którzy wiedza co potrzebują i w jakim celu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja korzystam regularnie i nie miałam nigdy żadnych problemów. Piszecie, że apteki nie chcą realizować - dziwne. Ja realizuję swoje w Warszawie albo czasem w Łodzi. Jeśli macie problem, to wystarczy napisać do obsługi Dimedic i oni pomogą ;)
Izabela: Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji. W aptekach nie ma problemu z realizacją recepty. Kupowałam w różnych aptekach w dwóch miastach.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua