Wpis z mikrobloga

6/100

Siema!

Już środa szybko leci.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś miałem mieć dwa kursy do Świecia udał się, wyjechałem o 5, powoli do Zblewa bo jak wiecie zgubiłem tam lustro xDD Potem do jakieś wioski po cement, ponad 2h tam jechałem, i na dodatek strasznie długo się tam ładuje, prawie godzinę nie wiem czy oni to ręcznie przerzucają, ale trwa to i trwa. Potem miałem wyładunek po drodze ale facet postanowił iść do domu (mieszka obok firmy) i mnie nie przyjmie. Tak więc, zostawiłem auto i przyjechali po mnie xdd i jutro ktoś mnie tam musi podrzucić xD Ogólnie jutro mam pierwszą noc w ciężarówce, żeby szybciej obrócić w piątek do domu bo jadę pod Poznań, tak więc

Plusy :

+ Dużo jazdy, docieranie nowych szlaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chojnice okolice krajowe 22
+ Poznałem najstarszego kierowce w naszej firmie, dużo mi o niej opowiedział (wziął mnie na bazę)
+ Kupiłem radio wczoraj na bluetooth, fajniee gra itp więc audibooki powracają i spotify ( ʖ̯)
+ Kawka wypita xDD ale na szybko trochę
+ Pogoda spoczko

Minusy :

- Byłbym szybciej w domu ale musiałem czekać na drugiego kierowcę zanim przyjechał to minęła godzina
- Coraz więcej policji xd
- Byłem w fabryce papieru i wiadomo #!$%@?ło xDD

Do jutra!

#100dniztirem #transport #100dni #mlodykierowc #bekaztransa #praca
Starevolvo - 6/100

Siema!

Już środa szybko leci.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś miałem mieć dwa ...

źródło: comment_YRvNf9DR60Sb7IoeK44RFZceFVugB392.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Starevolvo Trochę lipa, że musisz kupić do auta swoje radio :/ Polecam podejście do miejsca pracy jak z The Office. Prędzej czy później znowu będziesz zmieniać auto, a wtedy ''15 minut i mnie tu nie ma. I nikt nie pozna, że kiedykolwiek byłem'' ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz