Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Paczka szybko dotarła (wysłana wczoraj o 18) i tak samo szybko została otwarta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Od samego początku przeczuwałem, że wylosowała mnie mirabelka ( i miałem rację) i jak to na mirabelke przystało świetnie przygotowana. Samo zapakowanie i zabezpieczenie paczki pierwsza klasa.
Niestety sam prezent nie był zapakowany w pudełko po czajniku #pdk ale w pięknym świątecznym pudełku!
Jeśli chodzi o zawartość, to korzystając z opisu wycisnęła idealnie wszystkie informacje i wstrzeliła się w gust perfekcyjnie.
A list? Napisany w zabawnym krakowskim notesie. Ciekawe doświadczenie bo nie pamiętam kiedy dostałem list i tak jak w liście napisała, że to jej pierwszy w życiu list i to bardzo fajne uczucie, tak ja stwierdzam, że czytanie go sprawiło mi (nam) sporo radości (ʘʘ).
Paczka można śmiało stwierdzić idealna ;)
Z każdej rzeczy jestem zadowolony i nawet pies coś dostał ;)))
Także dziękujemy @anythin świetnie się spisałaś! Mam nadzieję, że paczka którą otrzymasz sprawi ci równie wiele radości i tego zarówno tobie jak i innym uczestnikom #wykopaka serdecznie ŻYCZĘ! Organizacja przez @DOBRY_PROGRAMISTA i @chybadapi na najwyższym poziomie. Dzięki chłopaki!
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Więcej zdjęć w komentarzu.

#wykopaka #pokapake
Pobierz empe12 - Paczka szybko dotarła (wysłana wczoraj o 18) i tak samo szybko została otwar...
źródło: comment_7LpsLw9JVGP7NByS9cngTe5YahATXA1W.jpg
  • 11