Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim ! Mam dla was dziś #rozdajo połączone z aukcją charytatywną dla mamy mojego kolegi, która zbiera pieniądze na przeszczep komórek macierzystych.

Zrobiłem drewniany zegar we współpracy z kwin tattoo, chciałbym wystawić go tutaj na licytację w komentarzach. Zwycięzca zobowiązany jest wpłacić wylicytowaną kwotę na tę zrzutkę w ciągu 24 godzin od zakończenia aukcji (piątek o 20). W przeciwnym wypadku wygrywa poprzednia oferta. Mechanizm i wskazówki wybierze sobie zwycięzca, zegar jest zrobiony z 40mm deski dębowej i wypełniony pigmentem luminescencyjnym.
ZRZUTKA
Dodatkowo, każdy kto wpłaci jakąś kwotę i w komentarzu do niej wpisze wykop.pl i swój nick weźmie udział w losowaniu zestawu drewnianych podkładek z wybranym przez siebie motywem (Jest opcja anonimowej wpłaty więc nie bójcie się o swoje dane). Wszystkie nicki pozbieram w niedziele i zrobię losowanie wieczorem, a wśród plusujących ten wpis wylosuję breloczek z wybranym motywem :)
Liczę na was mireczki ! ()

Polecam również zerknąć na prace KWIN TATTOO IINSTAGRAM FB bo gość robi super robotę, oraz na mój fanpage
#rozdajo #zadarmo #pomagajzwykopem
lumi_wood - Cześć wszystkim ! Mam dla was dziś #rozdajo połączone z aukcją charytatyw...

źródło: comment_mZ94SvfwXiFrQLP4Aa3eioQc9NP5Pr6G.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
Mam nadzieję, że się nie obrazicie, ale wołam #rozkminkrzaka - lubicie świecące rzeczy, powinno Wam się spodobać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz