Wpis z mikrobloga

@FHA96: podejrzewam że list mógł zaginąć u kuriera bo paczucha dotarła mocno sfatygowana, wyglądała jakby w transporcie się rozsypała i ktoś ją dodatkowo sklejał.... tak czy siak zadowolony mega ;D mam nadzieje że moja paczka też sprawi komuś taką radość
  • Odpowiedz
@Adam128: @Pribadi: @chybaDapi: Przejrzeliśmy zdjęcia weryfikacyjne i niestety okazało się, że na nich nie było listu. Zdjęcia nadawcy weryfikowałem ja i mocno biję się w pierś - zawaliłem sprawę. Ciebie @Adam128 najmocniej przepraszam, że nie dopilnowałem tego i w konsekwencji nie otrzymałeś listu i wezmę do siebie mocno tą wpadkę i kolejne zdjęcia będę weryfikował z zdecydowanie większą skutecznością. Mam jednak nadzieję, że sama zabawa
  • Odpowiedz
@Pribadi: Tak jak pisze @dobry_programista, brak listu nie został wychwycony. Paczka była odrzucona z innego powodu, dostaliśmy zdjęcie do ponownej weryfikacji i niestety przeszło bez listu. Dostaliśmy już prawie 800 zgłoszeń weryfikacyjnych (tak, serio aż tyle) i robimy wszystko co możemy, żeby weryfikować zawartość jak najlepiej. Niestety czasem zmęczenie daje o sobie znać i właśnie tu widać efekt tego :(
  • Odpowiedz
@dobry_programista: @chybaDapi Zdarza się każdemu. Po prostu byłem ciekawy, na którym etapie coś poszło nie tak. Myślę, że nie ma co się nad tym jakoś specjalnie rozczulać, szczególnie, że paczka fajna.

Sam fakt, że tak sprawnie ogarniacie to wszystko we dwóch zasługuje na oklaski.

A poza tym, to przecież nie #wykopoczta, tylko #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adam128: cieszę się, że się podoba :)
Nie wiem co paczka przeżyła w transporcie, ale jeśli butelki są całe to chyba nie było tak źle :D
Grosik na szczęście chyba też się od ludzika odkleił gdzieś.
Co do listu to teraz mi trochę głupio, że nic nie napisałem, w kolejnej edycji obiecuję się poprawić :)
  • Odpowiedz
@piperek: grosik się znalazł i już przyklejony;) paka fajna, z gadżetami trafiłeś w sedno więc dzięki wielki i oby paczka dla ciebie była równie fajna ;p ps. napisz list następnym razem
  • Odpowiedz