Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Bo ten chłopak miał lewackie poglądy i nagłaśnianie tej sprawy spowoduje eksplozje mózgów konserw, którym nie mieści się w głowach, że świat nie jest czarno biały. Przecież w takiej sytuacji lewak powinien podwinąć swoje rurki i spieprzać malować kredą chodniki, a nie próbować powstrzymać napastnika. Takie czyny są zarezerwowane tylko dla dobrych chłopaków narodowych katolików.
Więc ze względu na ich zdrowie psychiczne przemilczamy ten temat.
  • Odpowiedz
@BojWhucie: mam gdzieś jego poglądy. Po prostu mam już w dupie wszystkie zamachy które mają miejsce w zachodniej europie. Zaimportowali sobie terrorystów, to będą mieli zamachy. Płonąca główna, tego nie zmieni.

Nawet na czarnej liście mam zamachy czy coś takiego... bo mam to aż tak w dupie.

A czemu Ciebie tak boli, że drugiej strony to nie boli? Bo miał poglądy które się z waszymi zgadzają? Bo ktoś robi to
  • Odpowiedz
@BojWhucie: no widocznie jedno budzi większe emocje niż drugie, taka jest chyba idea wykopu żeby ludzie decydowali co wchodzi na główną, nie? Colega zbudował tezę na tym że gorących nie było, a tu psikus bo były, to przesuwamy poprzeczkę na "ale euroweeku było więcej"? To się do końca życia można tak bawić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Colega zbudował tezę na tym że gorących nie było


@Usmiech_Niebios: nieprawda napisałem > Dlaczego główna wykopu jeszcze nie płonie? i miałem na myśli to co się zazwyczaj #!$%@? na głównej kiedy jakiś islamista dokona zamachu na zachodzie europy.
  • Odpowiedz
Płonęła wczoraj, albo przedwczoraj. Ja się o tym dowiedziałem z wykopu.


@lubie_jablka: mizernie. Wydawałoby się że wszystkie składowe tygodniowego płomienia są obecne:
- upadająca zachodnia europa
- potomek imigranta, radykalny islamista
- Polak bohater, zabity w akcji
co poszło nie tak?
  • Odpowiedz
@BojWhucie: 3500 wypoków to mizernie? Mamy tu wypokologa, czekam na jakieś grafy potwierdzające tezę "mizerności". Zapytam też od razu jak mocno powinna płonąć dla satysfakcji pana Boja?

i miałem na myśli to co się zazwyczaj #!$%@? na głównej kiedy jakiś islamista dokona zamachu na zachodzie europy.

Najlepiej z tym porównywać, na przestrzeni czasu oczywiście, bo inaczej w obecnym grudniu a inaczej w zeszłym mizerność wyglądała. Ale wypokologa statystyka uczyć nie
  • Odpowiedz
@biliard: odsyłam kolegę do mojego komentarza wyżej, bo mimo światopoglądu tych ohydnych prawaków główna płonęła z 3500 wykopami, nowa narracja brzmi że płonęła "mizernie" więc może kolega oceni poziom płomienia i jaki powinien być by pasował do światopoglądu na temat prawaków?
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Pieprzysz głupoty, tylko ludziom ograniczonym umysłowo jego bohaterstwo przysłaniają czynniki poboczne, tacy uważam że są w mniejszości. Natomiast niestety prawdą jest że osobę o lewackich poglądach zabiły skutki implementacji lewackich propozycji. Mógł być gejem, mógł być lewakiem ale nie umniejsza to w żadnej mierze tego że zachował się jak bohater i niestety zginął przez to, jak większość bohaterów. Jednakże ewidentnie mamy tutaj do czynienia z analogiczną sytuacją jakby socjalista
  • Odpowiedz
Więc ze względu na ich zdrowie psychiczne przemilczamy ten temat.


@ViiV01234: jak to tu kolega @lewoprawo napisał, 3500 strasznych gorących prawicowych wypoków tak pasuje do narracji o dysonansie poznawczym że aż @bojwhucie musiał schować głowę w piasek. Nie ma tu niczyjej winy, temat nie pasujący do narracji o psychoprawakach musi zostać przemilczany XD
  • Odpowiedz