Wpis z mikrobloga

Mirki, kto z was trzyma #ps4pro w pionie? Polecacie jakąś podstawkę? Nie interesuje mnie chłodząca, ani ładująca pady, tylko zwykła pionizująca. Konsola cieplejsza czy zimniejsza? Płyty nie wypadają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4
  • 16
@szad7: nie mam nawet pro, ale te konsole mają "wywietrzniki" po bokach, stawiając ją pionowo zasłonisz przynajmniej trochę jedną stronę wentylacji. Lepiej położyć normalnie, ja nawet podkleiłem takie wyższe podkładki, żeby od spodu lepiej odprowadzała ciepło.
@szad7: W sumie jeśli chcesz to mogę Ci oddać ten mój vertical stand bo mi się nie przyda. Tylko musiałbym go poszukać bo nie wiem gdzie go dałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
W sumie jeśli chcesz to mogę Ci oddać ten mój vertical stand bo mi się nie przyda. Tylko musiałbym go poszukać bo nie wiem gdzie go dałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@luz3r: Jak znajdziesz to się odezwij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem sobie kupić taką podstawkę tylko oryginalną, ale jak zobaczyłem cenę to mi przeszło.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
@luz3r: Na razie zamówiłem w chinach tę którą wklejałem, na próbę, bo jest trochę mniejsza i bardziej będzie mi pasować. Ale nie wyrzucaj tej swojej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pafeuuu: nie wiem czy dają bo mam je praktycznie od zawsze xD moje PS4 działa bez problemów od dnia premiery, 2x zmieniałem termopady i pastę i czyściłem całą konsolę. Pewnie nie długo ją otworzę ponownie ale obecnie tłukę w Forzę na XO.