Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka mnie myśl naszła Mirki?
Najgorszym aspektem w byciu przegrywem , jest to jak łatwo się #!$%@?. Serio , przez to niedoruchanie potrafimy oświadczyć się byle jakiej kobiecie , która tylko pogada z nami przez kwadrans i się uśmiechnie. Wielokrotnie mówi się , że jeśli chce się skończyć z przegrywem to należy zacząć rozmawiać normalnie z kobietami zamiast myśleć o ślubie po 3 wymienionych zdaniach.

Tyle tylko , że łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Typowy stulej nie ma żadnego dostępu do kobiet i to nie tylko w wymiarze seksualnym ale i w wymiarze społecznym. Zastanówcie się przez chwilę? Zdarzyło się wam kiedyś rozmawiać z kobietą nie będącą waszą matką , ciotką , siostrą , kuzynką , babcią , panią w sklepie czy panią w urzędzie?? (rozmów z koleżankami w gimnazjum w stylu "co było zadane?" nie liczmy)
No właśnie....
Normy społeczne są tak ustawione , że żaden samiec omega-spierdox nie może nawet podejść do samicy gdyż stanowi to ryzyko , że jeszcze ta samica mu da (w szale narkotykowym , bądź na skutek chwilowego zamglenia umysłowego) i zostaną przekazane dalej ch**owe geny. Tyle tylko , że nawet jeśli jesteśmy izolowani od kobiet to dalej mamy potrzebę miłosci. I kiedy uda nam się od czasu do czasu wykorzystać błędy w normach społeczno-systemowych i tym samym znaleźć możliwość chwilowego porozmawiania z kobietą to z miejsca wyznajemy jej miłość.

I w ten sposób koło cierpienia i #!$%@? obraca się w nieskończoność.

#stulejacontent #przegryw #przegrywowekomiksy #heheszki #tfwnogf
arek4444 - Wiecie jaka mnie myśl naszła Mirki? 
Najgorszym aspektem w byciu przegryw...

źródło: comment_BEsxPuuQ7mH49jbKdiQ7r3z88mO0yvWg.jpg

Pobierz
  • 17
@arek4444: Prawdą jest to co napisałeś. Kiedy taki stulej złapie kontakt z różowym paskiem, to zaraz się zakocha XD czy zauroczy i zacznie ganiać wokół jak pies bo przecież tak należy czynić, aby udobruchać wybrankę ( ͡° ͜ʖ ͡°) być miłym, szarmanckim, nudnym i przewidywalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arek4444: Ja mam zupełnie na odwrót. Im bardziej dociera do mnie, że nie wyjdę nigdy z samotności, tym trudniej jest mi się zakochać. Zauroczyć w wyglądzie owszem, zawsze będzie łatwo, ale głębokie uczucia zakopują się coraz głębiej i staję się powoli niezdolny do kochania.