Wpis z mikrobloga

Chciałem tutaj poinformować następna sprawa wyciekła do mnie przyszła do mnie ogunie. @Czopelka co robi? Kradnie kury sąsiadom i wynosi to na wshodniom. Później przyjeżdża kurier bierze to i sprzedaje w lombardzie. Coś takiego dostałem informację. Khyyyy trzeba być niezłym człowiekiem chorym żeby sąsiadom kraść kury i wynosić to na wshodnią. No ale tak jak mówiłem taką informację dostałem no i śmieszna informacja faktfaktem ale nie moja brosza. On kradnie kury sąsiadom i wynosi na whodniom. Żeby kurier brał i sprzedawał w lombardzie. Niezły gagatek z tego @Czopelka khyyy co ma lat 14. Ja #!$%@? trzeba być zjebem jak on kutkonatemat pozdawiam elllloooo
#bonzo
yahoomlody - Chciałem tutaj poinformować następna sprawa wyciekła do mnie przyszła do...

źródło: comment_5A7HLMphcAvWSlpVy08Nzd6gabp7t1o0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@yahoomlody: łoa baben. Czuję się jak w Sądzie, gdzie sprawę prowadziła Sędzina Kupiec, a Tiger - siedząc sobie wygodnie na widowni - nagrywał nas na jak się tłumaczyliśmy na sali rozpraw, kiedy stawiano nam zarzuty za nękanie psychiczne i inne rzeszy. Wtedy wołałem matko, matko zabierzcie mnie stąd, oni podają mój numer pesel i mnie kocują, ja nie chce tu być, nie chce, nie chce! ja chce być dobrym człowiekiem i
  • Odpowiedz