Wpis z mikrobloga

Jako że kończę na swoim wijaczu ogrywać Toki Tori i poszukuję czegoś podobnego, pytam.
Czy posiada ktoś z Was drogi mirasy kod do gry Mario Vs. Donkey Kong Tipping stars? Znalazłem informację, że jest dorzucany do wydania 3deesowego. Z chęcią bym przygarnął - oczywiście nie za darmo.
We mnie aż cebula się kraje, że mam kupić grę z dwoma kodami i jednego nie wykorzystać.
Poza tym informuję, że jest świetna promocja świąteczna na eszopie dla wiju. Mając 0,76 zł na eszopowym koncie wyhaczyłem gierkę za 0,66 zł. Nie wiem nawet co to za badziew (o ile badziew) i trochę strach włączać. Jeszcze jest inna propozycja na wyzerowanie eszopowego konta, którego człowiek nie myśli doładowywać - coś za 80kilka groszy, ale na taką burżuazję już stać mnie nie było.
#wiiu #3ds
  • 3
@goomba-pl: (Streszczenie: Bardzo dobra gra logiczna ze znakomitym zakończeniem i satysfakcjonującym poziomem trudności.)
Kupiłem "Jajeczko" niegdyś za 4 złote. Zagrałem kilka plansz i odpuściłem. Żona przeglądała co mam na wijaczu i włączyła sobie "Jajeczko", rzecząc "Co to?". Zagrała pierwsze plansze i była awantura "Dlaczego mi nie mówiłeś, że masz taką fajną grę?!". Od tej pory katowaliśmy "Jajeczko". Niektóre zagadki są naprawdę trudne, więc niejednokrotnie padało magiczne "- Daj mi, chyba mam