Wpis z mikrobloga

Witajcie przesiadłem się z tacho cyfrowego na analogowe i mam problem bo nie wiem jak wyrysować pauzę na rewersie. Zaczalem jazdę po przerwie weekendowej wczoraj o 13:20. Jechałem do 2:30 dzisiaj. Następna trasę mam dziś o 15. Na mój rozum pauzę powinienem wykreślić do 13:20 na wczorajszej bo pauzowałem do tej godziny, a co z pauza dzisiejsza? Na nowej tarczce powinienem wykreślić od 2:30 do 15 pauzę? I włożyć te tarczkę w momencie wyjazdu czyli o 15? Dobrze to rozumiem? Człowiek cały czas na cyfrowym jesdzil przesiadł się na analogowe pierwszy raz w życiu i aż wstyd pytac o takie rzeczy, ale lepsze to niż odwalić blad. #tachograf #ciezarowki #kierowcy #transport
  • 3
  • Odpowiedz
Na nowej tarczce powinienem wykreślić od 2:30 do 15 pauzę? I włożyć te tarczkę w momencie wyjazdu czyli o 15?


@giftkody: Dokładnie tak. Jedna tarczka to okres od 00:00 do 00:00 następnego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@emcter: dzięki wielkie za szybka reakcje. Czyli jak ruszam o 15 to rysuje łóżko na tej tarczy co dziś wkładam od 2:30-1500 i śmigam. Jednak KK to był lux a tu przychodzi jakis papierek do wypełnienia i się człowiek pogubił ;)
  • Odpowiedz
@giftkody: Tak. Jeździłem 2 tygodnie dość niedawno i też przesiadłem się na tarczki z cyfrowego. Dopiero po tygodniu zacząłem łapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rysuj od 2:30 do 15:00 pauzę bo wcześniejszą aktywność masz na poprzedniej tarczce.
Generalnie chodzi o to, żeby nigdzie nie było dziur i to chyba najlepsza zasada podczas jazdy na tarczkach :)
  • Odpowiedz