Wpis z mikrobloga

Ja naprawde nie wierze ze znajde normalna kobieta, ktora bedzie dziewica, odda sie mnie, a nie, ze bedzie miala przeszlosc, ze swoj wianek oddala spoconemu Sebie ktory gnebil mnie w szkole. Wkuriwa mnie to, ze zadna dziewczyna nie chce mi oddac swojej cnoty, bo oddaja ja podludziom w wieku bydlecym.

JA chce posiasc najcenniejsz,e co taka dziewczyna ma. Dziewica daje swoj wianek komus WYJATKOWEMU. JA chce byc WYJATKOWY, spocony Seba nie jest wyjatkowy, jest klonem gowna. JA JESTEM WYJATKOWY, DALCZEGO NIE CHCESZ MI ODDAC TEGO CO MASZ NAJCENNIEJSZE TYLKO INTERESUJESZ SIE MOIMI PIENIEDZMI JAK JUZ JESTES ZDEFLOROWANA SZMATA?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewictwo
  • 24
  • Odpowiedz
@3142042: serio uważasz, że dziewczyny dzielą się tylko na dziewice i dające na prawo i lewo? Dziewczyna która była np. w dwóch kilkuletnich związkach i miała dwóch partnerów jest szmatą wg ciebie?
  • Odpowiedz
@Domiman: mi jedna loszka po kilku miesiacach internetowej znajomosci i kilku spotkaniach na zywo dala ultimatumczy chce z nia byc czy nie, dodala, ze szuka kogos na stale (na dlugie lata, w domysle do konca zycia) wiec co ty mi poierdolisz
  • Odpowiedz
@Domiman: no a ja nie bylem i co, mam sobie brac taka co to ja #!$%@? swedziala? Znam zwiazki gdzie 6 lat byli ze soba i dala dopiero po slubie, a dla mnie nie moze poczekac? Ja w tym czasie kiedy ona sie #!$%@? ze swoim gachem, ja siedze w domu i placze w poduszke, to jest sprawiedliwosc?
  • Odpowiedz