Wpis z mikrobloga

Mam problem z sila sygnalu w cyfrowym polsacie,jakosc jest na poziomie 85-95% natomiast sila sygnalu czasem spada ponizej 45,w wiekszosci kanalow jest okolo 70% jednak chcialbym to poprawic.Niektore kanaly klatkuja,niektorych czasem wogole nie ma.Antene mam 80cm,ustawiona prawidlowo,koncentryk calkiem swiezy,niecale dwa lata temu zmieniany.Czy zmiana samego konwertera na jakis drozszy moze cos dac?Ma on w sobie wbudowane jakies mocniejsze wzmocnienie,czy dysponuje on lepszymi parametrami i moze sie to przelozyc na lepsza sile sygnalu?Zastanawiam sie rowniez nad zmiana czaszy na 90-100 cm,ale chcialbym zaczac od konwertera.Ewentualnie czy zewnetrzne wzmacniacze sygnalu podpinane pod dekoder sie sprawdzaja czy to tylko pic na wode fotomontaz?Ktos madrzejszy moglby sie wypowiedziec,cos doradzic?
#satelita #cyfrowypolsat #antena
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdiBubu: konwerter konwerterowi nierówny. Kup coś droższego, a nie badziewie za30 zł. Pół roku temu u klienta ustawiałem pół godziny antenę, konwerter okazał się uszkodzony (był nowy za 30zl), czasami trochę złapało, ale ogólnie kupiono nowy i za pierwszym razem z "ręki" dziala
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jalop Celuje w Inverto black ultra ew televes,podobna polka cenowa okolo 80 zl,dodam ze bedzie chodzil na dwoch dekoderach.Jest jakas roznica jesli kupie konwerter z dwoma glowkami zamiast jednej?
  • Odpowiedz